Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

ne bi me cudilo da pesic ode kod sina u bajern. otpustili su bauermana pre par dana.

Tesko, onda bi morao da napusti rreprezantaciju Nemacke, jer ko njih ne moze da bude selektor neko ko je trener u prvoj nemackoj ligi.

Zbog toga je i Bauerman morao da napusti mesto selektora kada je Bajern usao u prvu. Jedino ako su nesto menjali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maksimalno je zanimljivo, jer kako god da obrnes-okrenes kompletnu situaciju, to je ipak nastavak privatnog kluba FMP-a.

I dalje je to privatni klub, i bilo bi zanimljivo videti da neko uspe da istera Covica iz njegovog privatnog kluba, pa makar to bio i Vucic...

Share this post


Link to post
Share on other sites

У шоку сам ако Звезда отера Брауна. Зар тако породица поступа према свом члану? Човек се за месец дана насрао по новинама како се осећа као да је рођен на Калемегдану.

 

Иначе, фина партија..пратио сам на прескоке па ни мени није јасно шта је са Гагићем.

Оно што упада у очи је да се ДМБ напуцао током лета, али мозга и даље нема.

 

Солидан ће бити овај Тори, али да сачекамо још мало.

Гордон је танак као нападач, али звер скакач. Штета што не прође оно куцање.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гордон је танак као нападач, али звер скакач. Штета што не прође оно куцање.

 

osiromašena varijanta robertsa. no, ima tu prostora za napredak.

 

očekujem da će bogdanović najkasnije za mesec dana potvrditi raskošan talenat. sve ovo do sada pripisujem početničkoj tremi i grču. dečko plaća danak neiskustvu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To si citao na teletekstu?

 

To sam pogledao kod ćaleta na TVu dok mi je devojka bila na moru sa firmom. Prestani da smaraš sa repetitivnim forama i ako hoćeš diskutuj o košarci i sportu, ako ne, gubi se odavde.

 

 

Odlična borbenost večeras. Gosn. vudurinator je u pravu, Bogdanović je već sada bolji od Milosavljevića, a tu je negde sa Anđušićem, sem što je Bogdan mnogo veći potencijal koje je tele (Vlada Jovanović) posadio na klupu pored Tegija 2 godine.

Edited by trenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...