Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Moment utakmice:

 

Poslednji napad, Simonović sa loptom, svi mu viču nemoj nemoj, a čovek daje trojku i smeje se ko tupav :bigblue: .

 

Zeljan dokazivanja :bigblue: Ukacih drugo poluvreme - razvaljivanje, jedna od najboljih utakmica kou odigrasmo u poslednjih 2-3 godine, ako ne i jace...izgleda dae stvarno bilo bolje sto smo bili u jakoi grupi, tempirala se forma perfektno...ko god da dodze od para Latinosa, nie nepobediv...a i ona cuvena floskula - teskoe pobediti protivnika dva puta (ako upadne Brazil) :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja sam imao osecaj da cemo odigrati najbolju tekmu....Kalinic razvalio, nema sta...odlicna utakmica, odbrana malo slabija ali i oni su bili dobri, pogotovo u prvom poluvremenu....sad bi stvarno bilo greota da izgubimo od tamo nekog Brazila, treba otici u polufinale pa makar bili i cetvrti.

 

pa ja sam rekao da Simonovic nije za velike utakmice, to je i Djordjevic shvatio, naravno ubo je ovu nebitnu trojku, da je trebalo kitu bi dao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa realno. Nemamo mi taj fond dobrih igraca da mozemo da ne forsiramo one koji valjaju. Ako ovako nastavimo, opusteno dostizemo nas najveci domet, i moj prizeljkivan rezultat pre pocetka prvenstva, tj. trece mesto. Ali bice jebeno, bojim se da nasi ne mogu jos 2 ovakve tekme do kraja da opice, ali ako budu bice do jaja Francuzima uzeti medalju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...