Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Било како било мене је Коки купио својом издајом за сва времена. Чак и да се врати на север и даље ћу га волети.

Како каже Јуре Стублић - само једно мјесто на свијету се зове дом.

 

Коки је по симпатичности одмах иза Милка Ђуровског кад су издајници севера у питању.

 

Коки, сними нешто овако у канцеларији.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo je dosadno stalno prebacuvanje loptu na stranu FMP/CZ. Došlo je vreme kad KKP (ranije i KKP I) više nije najjači i kako to neki ne mogu da prihvate jedu govna bez prestanka poput gospodina Vujoševića. Nije više vreme Tadića, Dodika i ostalih, jbg, pomirite se, stanje se neprekidno menja. Nije sve crno-belo :) Ko što je izgleda prava Zvezda mit, mit je i grobarska podela na dobro i zlo, kao i njihova predana borba protiv tiranije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"predstava sa ugovorima"

 

nema kraja mitomaniji, sami sebe zaglupljujete

FMP - jebote

 

ajde sto se mi navijaci zvezde zaglupljujemo, ali cemu se onda zaglupljuje ceo ostali svet? izmedju ostalih i Dule, kome su usta puna Zvezde, ne pominje nigde FMP. Kako to da je ceo kosarkaski i medijski svet zaglupljen, osim Tegeltije velikog grobara. objasni mi, molim te. Pa mogao je da se nadje bar jos jedan novinar koji ce da iznese istinu na videlo. Slusao sam prenose i hrvatskih i crnogorskih komentatora, niko ne mesa Zvezdu i FMP. Na kraju krajeva kako je moguce da se FMP kiti tudjim perjem, ukrade istoriju zvezde i nikom nista!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde sto se mi navijaci zvezde zaglupljujemo, ali cemu se onda zaglupljuje ceo ostali svet? izmedju ostalih i Dule, kome su usta puna Zvezde, ne pominje nigde FMP. Kako to da je ceo kosarkaski i medijski svet zaglupljen, osim Tegeltije velikog grobara. objasni mi, molim te. Pa mogao je da se nadje bar jos jedan novinar koji ce da iznese istinu na videlo. Slusao sam prenose i hrvatskih i crnogorskih komentatora, niko ne mesa Zvezdu i FMP. Na kraju krajeva kako je moguce da se FMP kiti tudjim perjem, ukrade istoriju zvezde i nikom nista!?

 

malo advokata zna šta su reorganizacije, a kamoli novinara

čoveče ti si ekonomista, a planove rade pravnici i advokati (konkrezno, Zvezdin plan je radio jedan od predavača na EKOFu, možda i znaš ko je)

 

kako je moguće da te barem sa stručne strane ne zanima cela priča?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam sta se objsnjavas vise, kad pobede dobili su Zvezdu, kad izgube to je onda od Fabrike Metalnih Proizvoda, pantera, limenki i sl...

ne, sramota je za KKP što nije raskantao limenke

 

al nek ostane Dule esencija zla još koju sezonu, da oborimo vučića, uhapsimo čovića, dovedemo Dodika na mesto predsednika Velike Srbije i osvojimo evroligu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako je moguće da te barem sa stručne strane ne zanima cela priča?

 

Pa znam o cemu se radi sa ekonomskog stanovista, ali ovde je kljucno pravno pitanje, kome ce da pripadnu ovi trofeji kad se stara Zvezda reaktivira. Ja ne znam kako je to sve regulisano u tom ugovoru, ali ako je ova aktivna Zvezda preuzela sve trofeje, grb i ostalo, ne vidim zasto to ne bi bilo vraceno "staroj" Zvezdi kad se reaktivira. Ako idemo logikom da ovi novi trofeji ne mogu da se prenesu na staru Zvezdu onda ni ova "nova" Zvezda(FMP) nije mogla da uzme trofeje od stare.

 

Uglavnom, rekao sam, ako ovi trofeji ne budu bili priznati priznacu da sam bio u zabludi, ako budu nece biti ni bitnosve ovo sta se sve desavalo, za sto godina to niko nece da pamti, pamtice se da je Zvezda bila sampion 2015-e.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Major - ma hajde, a ja bas ocekivao neki filantropsko-pomirujuci tekst kojim se poziva na postovanje protivnika i smirivanje strasti. Nemojmo se zajebavati, svinji malo fali da sam uhvati nesto da gadja rendom igraca Zvezde, dovoljno mu je tesko i ovako jos kada mora da stoji na terenu i gleda kako gubi od Zvezde, maltene bol u rangu Kuruza kada prodje pored Marakane pa navrnu secanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cek, jel kad pobedite onda ste pobedili Zvezdu a kad izgubite onda vas je pobedio mutant iz Supanca? Cool ;) Zvezdasi ne mogu da budu kivni na Vujosevica zbog izgubljenih titula, gubili smo ih zbog manjka kvaliteta, losih uprava i lopova u istim, Dule je dobar trener i nije mu ni bilo tesko da pored odlicnih ekipa koje je imao da osvoji sve te titule. Problem se kod njega javlja onog trenutka kada protiv sebe ima konkurentan tim, onda vadi keca iz rukava, kako sam priznaje najebe se familije sudijama kako bi promenio kriterijum, ah da, za sve to dobije samo tehnicku. Izadje na konferenciju za stampu pa optuzi igraca da je namerno povredio Milutinova iako ga covek nije ni pipnuo i tako mu navuce huligane na vrat, sto je juce glavom platio Jovic, i ti posle kazes da on nije imao nikakvog uticaja i da samo laje i za to dobija tehnicke. Covek je najvece zlo srpske kosarke, molite Boga da vam ode sto pre.

Pa kažem ja da si anonimus, ja sam odavno rekao da ovu Zvezdu smatram za pravu jer se jedino ona takmiči, isto se palim na derbi sad kao i protiv one predčovićevske zvezde, kad kažem FMP zajebavam se, kad kažem S Supanca i mutant kažem istinu kojom podjebavam.

Ne pije vodu da je Vujošević odgovoran za incident, Duletom su više su opsednuti zvezdaši nego grobari pa za sve što se desi, čak i na tribinama, optužuju čoveka koji je svo vreme na parketu.

I ja se slažem sa svima vama ciganšturama kad pričamo o košarci, i mi smo igrali prljavo, imali bolje igrače dužu klupu i to je tako, i Major i ja smo priznali sve poraze ove sezone, dok su predhodnih godina ciganšture kmečale, pa čak je i Sreta kmečao kao neka primadona.

Podjebavanja su ok sasvim, lako se sve podnosi sa saznanjem da jedno ljudsko punoletstvo niste titulu videli.

 

Dakle, evo svima ovde, bili vi moji ili franjevci, obecavam da ce Radomir Bogdanovic Kuruz, u narodu poznat kao "onaj koji grli klupe na autokomandi", "Misa Tumbas-Toma Fila banatski miks za gulas", "skrti lala sa slusalicama od 5 eura" ili jednostavno kao navijacki maloumnik, 10.jula u Novom Sadu pevati pesme Zvezde nase zvezdane. Spreman sam da ovaj post odnesem u advokatsku kancelariju Isailovic & partners, Dobrinjska 5, 11000 Beograd, da mi overe u sudu kao vazeci i obavezujuci dokument. Vidimo se Radomire!

Ovakve izjave su u rangu " Sutra ću na Kosovu ubiti Murata" , samo da se navijački Vuk Branković na kraju ne povuče sa Exita.

Edited by Hail Metal
  • Upvote 6
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...