Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

E jbt, bas dokaz da nema pravde/karme, kako god se vec zvalo. Malo crnche ih nosilo kroz sve tekme na prvenstvu i oba puta kad se lomilo u poslednje dve tekme, on ispadne tragicar. Bas bedak. Neka, bolje ovako, zao mi je sto nisu ispali ali jos sladje ce biti kad ih mi izbacimo.

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шпанија - Грчка четвртфинале, то ће да буде занимљиво. А могли би Турци бар да намуче Французе у осмини. Видећемо шта ће са Литванцима бити. Очајни су, ако им се деси да изгубе од Чеха иду на Хрвате.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Turci ako odigraju inspirisano a Francuzi kao sto su do sada ladno Turci dobijaju. E sad, naravno, kapiram da ce Francuzi dizati formu tako da ta prica verovatno nije realna. Grci mislim da nemaju sta da traze protiv cigana, ali videcemo, brat Bili da ih usere u poslednjoj sekundi ili tako nesto, pa radovao bih se ko da smo ih mi dobili. A ustase nece stici ni do nas, katastrofa su.

Share this post


Link to post
Share on other sites

На кога могу да иду Хрвати након овог штеловања?

 

Нису штеловали, свеједно им било + су идиоти. Турци су исто невиђени, уместо да у небитном мечу одморе играче они играју продужетке.

 

Литванци су криминални, тамо осим Калниетиса и Милакниса нема ниједног бар полуинтелигентног играча. Њима и да крене шут, мада ни то нема баш кога, не могу да нам убаце више од 70 поена. Судије их против Чеха гурале најстрашније па су једва у продужетку добили. Мучили се против Естоније, Летонци су им се дуго добро држали, Белгија их добила...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...