Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Sve je to boranija. Ne kažem da ne možemo da izgubimo od bilo koga, ali objektivno, svi su klasa ispod nas. Osim možda Francuza i Španaca, a sa njima znamo kako ćemo. Džaba Turcima, Žabarima, Ujacima, Grcima... ovih nekoliko dobrih igrača kad treba da se odigra 9 utakmica u 15 dana. Ne može se tako u Evropu.

 

Рођаци!

 

У Мироту је ушао тај неки Радомир Богдановић што се тиче националног опредељења...

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шатро Миротићу прети суспензија због цепања заставе.

 

Ма глупост човече, извинио се човек, погрешио, мислим да не би требал ида га суспендују.

Није човек мислио никакву поруку да пошаље сем да је бесан.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas sam to krenuo da pisem.. Teodosic konacno shvatio da kad ga ne ide sut moze da se okrene svom drugom, jos boljem oruzju, fenomenalnim asistencijama. Raduljica kad dobije pravu loptu zapravo je odlican, on SAM ne moze nesto posebno da uradi doduse, u tome je glavni problem bio. Mene ljudi ovaj Stefan Markovic odusevljava, kako covek meku ruku ima i kako fenomenalnu odbranu igra, a uvek je ono povucen, nista nesto posebno o njemu se ne kaze, samo nekako.. postoji na terenu.. tu je.. i pravi ogromnu razliku, po meni. Sjajan lik. Gazimo ova govna sa +30 do kraja. :blek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi su se razigrali, raznovrsni smo u napadu, dobri u odbrani...i da nam se desi naigori dan moguci - mislim da moemo da budemo makar u egalu sa svima...toe pravi kvalitet ove selekcie, edan nosilac ce uvek da bude na nivou i neko sa klupe ce iznenaditi

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...