Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Sve je pocelo sa mudzahedinskom bradom :mhihi: A, realno, ja ovde ne izvaljujem ni da li vidi koja je zastava, ali u svakom slucaju lik je vec nadrkan pocepao bi kapiram sliku sopstvene majke na ovakvo drkanje. Super je sto govna spanska i "spanska" pocinju sve vise da pizde, tesko je odluciti se da li bih vise voleo da ih dobijemo za pola kosa u finalu ili da ispadnu posle prvog kola :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je to boranija. Ne kažem da ne možemo da izgubimo od bilo koga, ali objektivno, svi su klasa ispod nas. Osim možda Francuza i Španaca, a sa njima znamo kako ćemo. Džaba Turcima, Žabarima, Ujacima, Grcima... ovih nekoliko dobrih igrača kad treba da se odigra 9 utakmica u 15 dana. Ne može se tako u Evropu.

Edited by Dead Man Drinking
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali kako su se Hrvati nalozili, ono tipa dajte Srbiju, bolje nas nego Spance. Kao Spance nije isao sut, Nemci pojma nemaju...A ne kapiraju da nasi imaju muda za razliku od njih. Imam osecaj da ce ispasti u prvoj rundi, ali bolje da prodju i nalete na nas u cetvrtfinalu, da ih spustimo malo na zemlju i pokazemo gde su. A posle bi bilo dobro da dobijemo i Spance u polufinalu, najodvratnija ekipa ubedljivo, pa u finalu sa Francuzima sta bude, i da izgubimo ne bi mi bilo zao....Ali otom potom, zajeban je ovaj sistem takmicenja, igra se na jednu utakmicu vec od sesnaestine, bice iznenadjenja.

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

1.Trebao da igra za Srbiju pa naši u savezu zeznuli stvar.

2.Nosio CG zastavu na meču rukiji vs softmori.

3.Igra za Španiju

 

Nije njemu lako, podeljena ličnost.

(marko, 9. septembar 2015 01:14)

 

Mirotic je Srbin iz CG, na njegovoj svadbi je bila srpska zastava. Tako da ovo sto se desilo je neverovatno.

(Mare, 9. septembar 2015 01:18)

 

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...