Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Jebem ti Bilija, mislim da je polako vreme da pocne da razmislja o povlacenju. Legenda jeste, ali tako unistava svoje timove u poslednje vreme (ne racunajuci onaj cuveni user na onoj tekmi za Oli prosle sezone) da je to strasno. Kalates zamalo sam pobedio Spance al ne moze covek sve sam jbg, onakva katastrofa u napadu ne bi prosla ni protiv Finaca a kamoli Spanije. Ipak, odlicno je sve ovo, Spanci jos jednom dokazali da pored dobre odbrane i napaljenog Gasola nemaju sta preterano da pokazu, karacemo mi to sve u 16 ako odigramo kako treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Каква црна совјетска школа, Летонци и Литванци само прангијају. То јест сада Литванци не прангијају, само гурају доле на оног полуизмишљеног шабана Валанчијунаса. зато и играју као курац.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bore se govnari, nije bilo lako. Veseli i Satoranski klasa.

 

Teodosic dobar, nije forsirao sut koji ga ocigledno ne ide.

 

Erceg kljucni igrac, drzao razliku kad je trebalo.

 

Raduljica odlican.

 

Bogdanovic poprilicno los.

 

Sta je Simonovic radio celo drugo poluvreme na terenu!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuj nije forsirao 0/6 ili 7 trojke, tako neki rad. Dobro je ovo izuzev odbrane u centru reketa, kad nam je Veseli radio sta je hteo sta li ce tek Gasol ako dodju Spanci do finala..

Erceg danas odigrao doktorski i pokazao zasto u sustini verovatno niko i ne moze da nas dobije.. uvek imamo igraca koji ce odskociti kada treba, ako ostalima ne ide.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...