Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Simon dominator. Ali sad se lepo vidi zašto nas razguze jači timovi tri krštene akcije nismo imali za 3 četvrtine sve na odbranu i prangijanje. Ajd samo ovog leloupa da izdržimo pa da se vrati vili, plej nam fali žestoko čim jović utripuje da zna da šutira.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kara banana...Dzabe smo se ponadali

 

Radonjic....Sta reci... Ladno drzi Rebica i Gudurica u finisu meca, nabijem ga. Pa ne moze klinac od 18 godina da ti organizuje akcije na ovako vrucem terenu, kad se lomi mec. Koliko smo samo izgubljenih lopti imali u finisu, i sve su zavrsavane laganim poenima.

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote da te jebo, pa ovoliko me neka tekma nije iznervirala ne pamtim. Da izgubis mec u kome iskaras protivnika 20 razlike na poluvremenu, to zaista samo Radonja moze. Covece, 4 cetvrtine i mi imamo ukupno u najboljem slucaju 4 akcije koje ne ukljucuju besumucno prangijanje.. pa u kurac lepi, da sam ih ja vodio sa klupe nesto smislenije bih nacrtao. Ovaj Luka Jovic zvani Rebic je lik koga prangija na jednoj tekmi moze da usere ali covek je u kontinuitetu vezercina koja nit ume da asistira, nit da vodi loptu. Ja ne mogu da shvatim da mi vec dve sezone idemo na pricu odbrane i prangijanja i onda jos oborimo rekord Evrolige u asistencijama, s tim da niko ne izvali da su to opet 90% asistencije za prangijanje. Dan da docekam neki pik n rol ili smislen pas u reket.. :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ово мораш бити мајстор да изгубиш.

Човек форсира Ребића кад се ломи, једну акцију нисте направили за 20 мин.

 

Неће ове тројке Симоновића да изађу на добро. :haha:

Ово није нормално.

 

То је то.

 

Углавном, мислио сам да ћете ово да приведете крају упркос смањивању разлике. Још су лепо ушли у бонус, фино спуштај доле и цепај бацања. У позиционом нападу никад вас не би добили, али ви сте продавали лопте као пионири.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo sam ja rekao jos u prvoj cetvrtini da nece na dobro izaci kad nas stane sut. Ono je bilo nenormalno sta nas je sve sralo, ali ne moze to ceo mec da ide, pogotovo kada su ovi zapravo zaigrali odbranu. Kazem, zato mi i gubimo od ozbiljnijih timova, imamo dobre sutere, nema dileme, i znamo da zbijemo redove u odbrani, ali jebote, mislim da smo jedini tim u EL koji zapravo igra i cak i pobedi ponekad, a da ne ume jednu jedinu krstenu timsku akciju da izvedemo a da nije pravljenje prostora za trojku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jer, ko sprdase se sa Himkijem, gnev Svedov osetice. Ima prostora da braca Ruje puste. Boli me uvo posle poraza od ovih majmuna crnih, odvratnih, da razmisljam o ostalom.

Nista, sta je tu je, zadovoljiti se brutalnim deastiranjem svinjinih bebua.. Jwebo ih Grbovic grbave.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srećom, ne moram da čekam na radosti koje mi ti i onaj darkonet pružate sa vašim postovima. :haha:

 

treba cigane u dupe da ljubis, poslednju titulu i jedinu koju ces u svom jadnom, malom i bednom zivotu imati su ti doneli Sele, Miha, Ljupko, nadam se da onaj kupljeni Kup od Palme ne racunas...a i on je cigan

Share this post


Link to post
Share on other sites

slažem se buraz

gde su sumnjivi trofeji

tu su

ciganiii

 

mislis li na onaj trofej sto vam je sud dodelio kad ste odbili da odigrate ponovo ono namesteno kolo? ili mozda onaj iz Ljubljane sto vam Bik donese u 100. minutu

leb te jebo jel realno da navijac Partizana u fudbalu nekome spocitava sumnjive trofeje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislis li na onaj trofej sto vam je sud dodelio kad ste odbili da odigrate ponovo ono namesteno kolo? ili mozda onaj iz Ljubljane sto vam Bik donese u 100. minutu

leb te jebo jel realno da navijac Partizana u fudbalu nekome spocitava sumnjive trofeje?

 

Spočitava!? :haha:

  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...