Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Znao sam da ceš to da kažeš dobra odbrana, ali kad krene šut ne pomaže ništa, utakmica sa njima u grupi bila je bitna jer se nije znalo koje ćeš mesto zauzeti bitno nam je bilo da budemo drugi, a što se tiče tempiranja forme da smo naleteli na špance ne znam baš kako bi se završilo

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sut je tesko mogao da bude bolji posto su morali da siluju iz nerezonskih situacija cesto, bas zbog toga sto je odbrana bila vrhunska. Cinjenica, mogu Oziji bolje, ali kada mi ovako igramo najbolje cemu mogu da se nadaju je 15ak razlike. Da ponovimo ovakvu partiju i imamo kakvu-takvu sansu u finalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da je babi ona stvar ... to bi ti i pilo vodu da smo mi imali neki nenormalno visok procenat suta, a nismo, 5/16 za tri poena, to je prosecno, ali smo imali igru, organizaciju ... oni su bili totalno nemocni i zato su i sutnuli 31 put za tri poena...tako rade luzerske ekipe, samo sut, pa ako imas dan dobices ali da dobijes samo na sut, to se desava jednom u deset utakmica ... nije kosarka samo sut ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ukoliko Sale Nacionale ponovo bude nemilosrdan prema turistima kao što su npr. Štimac, Peharokradica i Nedović, onda slobodno možemo reći da imamo izgledne šanse u okršaju protiv crnaca koji prezentuju Sjedinjene Američke Države.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znao sam da ceš to da kažeš dobra odbrana, ali kad krene šut ne pomaže ništa, utakmica sa njima u grupi bila je bitna jer se nije znalo koje ćeš mesto zauzeti bitno nam je bilo da budemo drugi, a što se tiče tempiranja forme da smo naleteli na špance ne znam baš kako bi se završilo

ovo za meč u grupi je istina

ali relativizovati našu pobedu je sramota.

rasturiti predivnom evropskom košarkom tamo neke divljake i amere za siromašne je uvek slatko.

koliko god da oni nisu imali veče, nismo ni mi bili nešto šuterski spektakularni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Vudurinator

 

Smanji malo, smanji malo ... :)

 

Mani se bre vise Stimca i Simonovica ... mene vise interesuje sta ce tuta Muta u reprezentacija, njegova jedina uloga je da smara sve oko sebe ... a tek Nebojsa Ilic ....imam osecaj da ce se taj lik muvati oko klupe zvezde i reprezentacije jos narednih 50 godina ...

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stefan Marković - najbolji evropski defanzivni bek, a i šire.

Miloš Teodosić - najbolji evropski ofanzivni bek, a možda i šire.

Smatram da je tih činjenica savršeno svestan selektor Đorđević.

 

Muta je taličan kada je reprezentacija u pitanju, taman da neutralizuje onog baskuza od Ilića.

Edited by vudun
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...