Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

ma mi to hoćemo u svim sportovima, igramo nerešeno sa Škotima i onda se svi napale da gledaju kako ćemo da pobedimo u Zagrebu

 

u košarci pušili karu Crnoj Gori u kvalifikacijama, opet će svi da sednu pred tv ekrane kad počne Evropsko prvenstvo i da čekaju medalju

 

Zvezda je tu u stvari najveći primer, jer Zvezda nikad nije bila bog zna kakav košarkaški klub, ali se očekuje da dominira, naredne godine prođe u top 16 Evrolige, Rakoč srpski Lebron štasvene

 

razlika između želja i realnosti je prevelika svuda, i mi nikako da se pomirimo sa tim, to ti je nacionalna karakteristika

 

dok mi naučimo da ne seremo bar po povratnicima mnogo vode će Dunavom proteći. Onog Dejana Stankovića da neko napadne pa hajde, taj tip uopšte ne namerava da se vraća u Srbiju, dobro ga je naučio MIhajlović, pitanje je da li mu i deca znaju srpski

 

Rakoč to nije zaslužio, ali jebi ga, ne znaju Srbi da vole nikoga, kamoli poštuju

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Миротић је, што би Црногорци рекли, говно.

 

Човић се увек први сети и све око себе зајебе. Тако ће и Бели орлови себи да припишу бројне трофеје које су нам крали.

У недељу ћу да предложим управи, па нека издају саопштење.

 

Што се Ракоча тиче:

 

Погоди се мјесечно бар за једну свадбу

мало џиџи миџи и вазда пун девиза.

 

или

 

Почео си себе озбиљно да схваташ

а публику на патетику да хваташ

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covic prica o politici i sportu ? Pa cime se on bavio kad je osnovao FMP (onaj original , ne mislim na Zvezdu ) ?

Jel bio ministar kad je Partizan dominirao ?

Da li su celnici FSS Dragan Stojkovic i KSS Dragan Kapicic partizanovci ?

Jel je u upravi VK C.Zvezda bio Oliver Dulic i sad Ceda Jovanovic .

Ima politicara na obe strane , spominje neka slobodna bacanja , zasto ne broji dosudjene penale u fudbalu tokom ovih 5 godina dominacije , zasto mu je Babarogic u upravi ?

Poziva se na Miskovica , a junior bio u zvezdi , spominje Djindjica a sumnjiv je ko penal na ivica sesnasterca sto se tice njegovog uistva , Covicu treba strucna pomoc pre svega .

 

Sto se Rakocevica tice saglasan sam sa onim sto je napisao El Karnisero , realno evropska klasa od igraca i sigurno najveca legenda Zvezde u zadnjih 20 godina . Pravi profesionalac , igrac sa sigrno najboljim fizickim predispozicijama u istoriji nase kosarke sto se tice njegove pozicije , obrni okreni dace svojih 20 poena kako god ga cuvali , i nije on kriv kad su mu zamene neki tamo Filip Covic i Vuk Radivojevic pa mora 30 min da igra .

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Што се Ракоча тиче:

 

Погоди се мјесечно бар за једну свадбу

мало џиџи миџи и вазда пун девиза.

 

или

 

Почео си себе озбиљно да схваташ

а публику на патетику да хваташ

 

major prepoznaje te finese sa aspekta stručnog posmatrača.

 

Jednostavno, od Rakoča se mnogo traži a ne shvata se da je on prestar da održava formu tokom čitave sezone, ista stvar kao sa Kecmanom. Rakoč je trebao biti važniji van terena, u pripremi tima, da donese iskustvo a ne da bude najvažniji igrač u timu

 

kecman je košarkaš. kompletan košarkaš. odličan u defanzivnom skoku, preciznog šuta, uopšte ne troši lopte, pouzdan, potpuno podređen kolektivu i rezultatu.

sticajem okolnosti nije igrao za reprezentaciju. verovatno zato što je igrački relativno kasno sazreo, one tamo 2004-2005. tad sam valjda kar'o emiliju na prerastima vratne, ni ja se više ne sećam...

 

rakočevića sam najviše gotivio u generaciji bolića, jestratijevića, kuzmanovića... zato što je upropašćavao zvezdu kad god je mogao, posebno u duelima sa parnim valjkom. one izgubljene lopte su prava čarolija. izađe vesa petrović, i gaće mu same spadaju. danas je sve, manje-više, isto.

istina, drugi vetrovi duvaju, te neki drugi klub je u pitanju, ali zna šta mu se sprema. sledi masna krema, guza će da primi, dalje priče nema.

Edited by vudurinator
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није Кецман био топ класа никад, али је могао да одрађује неке "прљаве послове" у одбрани, да уваља неку тројку. Дуле је њему давао лопте у задњем нападу скоро стално и он је то решавао доста успешно. Када је био на врхунцу форме могао је (да не кажем морао) да буде у 12

Share this post


Link to post
Share on other sites

mogao je biti u nacionalnom timu poslednjih 5 godina. komotno.

kažem ja, drugi vetrovi sada duvaju. forsira se mlađarija koja veze s mozgićem nema. da se proda za tepsiju ribe...

 

ovde neki slinavko, koji nikada nije šutnuo na koš, smatra da su paunić, tepić i kašalj bolji od kecmana. pa, šta da ti radim, dečko. živi u neznanju. prethodno nauči da hodaš pravilno. za početak.

Edited by vudurinator
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Причао сам са Стојачићем једном, док је још био у Звезди, рекао ми је да је Кецман убедљиво најпрљавији играч против којег је играо. Штипа, удара у дуелу, уноси се у лице, подјебава...

Share this post


Link to post
Share on other sites

koji anonimusi,cu kecman nije bio za repke.jasno je kao dan sto nije igrao,kasnio je sa sazrijevanjem,posle sukob sa dudom i to je to.poljsku nije igrao ili zbog povrede,ili je duda furao klince iz zvezde,ne sjecam se najtacnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Причао сам са Стојачићем једном, док је још био у Звезди, рекао ми је да је Кецман убедљиво најпрљавији играч против којег је играо. Штипа, удара у дуелу, уноси се у лице, подјебава...

 

ne kaže se prljav nego odličan igrač!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno jebote,i za to je Zvezda kriva.

 

niko nije rekao da je zvezda kriva,ja rekoh da ne mogu da se sjetim dal' je bio povredjen ili je sam duda za kecmana tad rekao da su u fokusu mladji igraci i onda zvao bjelicu i ekipu,tadasnji klinci iz partizana su vec igrali za repku.znam da je duda to izjavio bas za kecmana,samo ne mogu da se sjetim kad je to bilo,ili pred poljsku ili posle f4 aba lige u zagrebu.sta paranoises odma' jebote.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...