Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Zahvalite lošoj večeri Rakočevića. Čovjek nije mogao u bazen da ubaci. Raško bog, materijal za reprezentaciju, jedini među ovim svim pacijentima. Loša košarka, srpska košarka nikad gora. Nijedna ekipa nema šut da distance=nema talenta. Na niske smo grane spali kao košarkaška nacija.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bi mi ni bilo zao da nas je Partizan nadigrao kosarkaski, nego pobedise nas sa prosecnom igrom. Pa mi bi izgubili od bilo koga sinoc, jedino mozemo Radnicki da dobijemo koji su jos veci kurtoni. Rakocevic je kurtoncina obicna, pokazao je zasto nista bitno nije uradio u karijeri osim sto je uzeo pare. Rasko bog, Simonovic i Vuk trebaju ovce da cuvaju a ne da zive od kosarke, stvarno sramota. Camuge oterati u kurac, nicemu ne vrede, osim Nelsona.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

VRATI SLONU SURLU RAŠKO PIČKO LEEEE

 

Kolektivno pišanje po mutagen projektu iz predgrađa Beograda.

 

Raško je takva slina da je to neverovatno. Ne znam da li ste videli, ali jedan igrač Zvezde je šutirao slobodnjake i za to vreme je Katić prišao Bertansu i rekao mu je "Pičko, ne možeš ništa da pogodiš, usrao si se, pičko jedna" i Bertans je u sledećem napadu pogodio onu trojku preko dvojice igrača. In your face, govedo smrdljivo.

 

Rakočević je pokazao zašto nikada u karijeri ništa bitno nije osvojio. Mali čovek i drago mi je što nije igrao u reprezentaciji posle onog incidenta sa Jarićem, lepo ga je Jarić tu prevaspitao.

 

 

view_photoccc.jpg

 

:wub: :wub: :wub:

 

Btw. pozdrav od Bruslija:

 

80Po9VL.gif

Edited by trenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jesu iz Železnika, zvanična adresa KK Crvena Zvezda Telekom je Stjepana Stupanca 15a, a to je u Železniku koji pripada opštini Čukarica. Ako se neki rezultati poklope, oni će morati u kvalifikacije za Evroligu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Nema šta, Bata doktor košarke - još jedno proročanstvo ispunjeno.

 

 

 

partizan odlično igrao, i igraće sve bolje u narednim mesecima, jeb..... vas i onako golobradi

 

ja sam zadovoljan igrom, i kao što rekoh, mi možemo samo bolje igrati do kraja sezone, što se ne može reći za vas.

Edited by Bata Životinja
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji su pajseri ovi zvezdasi, cak i kada objektivno jaci tim imaju ne mogu da doguraju do kraja. Svaka cast groblju na zasluzenoj pobedi, a ovi nek se pitaju kako neko ko pretenduje na evroligu moze sebi dozvoliti onakva katastrofalna izdanja u poslednjih 10ak utakmica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Raško je takva slina da je to neverovatno. Ne znam da li ste videli, ali jedan igrač Zvezde je šutirao slobodnjake i za to vreme je Katić prišao Bertansu i rekao mu je "Pičko, ne možeš ništa da pogodiš, usrao si se, pičko jedna" i Bertans je u sledećem napadu pogodio onu trojku preko dvojice igrača. In your face, govedo smrdljivo.

 

mator čovek, nije zgrnuo milione, pa se žesti. sve mu praštam, ali ovu hipstersku frizuricu ne.

 

sad je duletu samo preostalo da zaokruži dominaciju, što i neće biti problem, rakoču i savoviću gaće oker nijanse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgubili smo iz dva razloga:

1. Manje bitan- protekcija koju je Partizan imao u ovom finalu, sudije su vas bas lepo progurale u trecoj cetvrtini koja je prelomila mec, onako na finjaka i na neke sitnice, ali da su nasi pribrani i ozbiljni to vam ne bi vredelo.

2. Bitniji- ne mogu da verujem da bih ikad ovo rekao, ali- onaj kreten Igor Rakocevic. Covek terorise i unistava ekipu vec mesecima, bukvalno ga svi mrze jer je djubre najgore ispao, a na terenu umislio da je bog. Unosi nesigurnost u igrace i razdor u ekipu, uprava svaki dan mora da vodi razgovor s njim zbog toga. Hteo Covic da ga sutne jos zimus, ali je bio u fazonu da bi ga navijaci razapeli. Sva sreca pa ide najverovatnije na leto, a po svemu sudeci dolazi onaj crnja Stoberi iz Cibone. E da, i igranje bez muda u pojedinim situacijama, Savovic igrao k'o mekusac u finalu, Simonovicev sut nije ni za komentarisanje.

  • Upvote 2
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...