Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

nisu džaba komentatori rekli da je sam Čović tražio evroligaško suđenje, dobio ga i izgubio utakmicu. Do sada nije pisnuo o tome, ne znam zašto se vi žalite.

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde dosta više kuknjave na suđenje ... nego lepo pod ruku sa ABA bandom, pa da se izdejstvuje neki Makabi opet ili PAO ili tako nešto pa da se Partizanu opet uzme titula.

Ne mož' to drugačije.

Ima Ćoki dobre veze, smisliće već nešto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sustina je da ce biti kako Bartomeu odluci. Ako nas se sete, sete...

 

P.S. Partizan zasluzeno prvi, Rakoc ubio u pojam, Simonovic kao amater na terenu medju zgradama, a i tamo ima boljih sutera. Cvetkovic ne igra nista, franncuski petlic je za njega kosarkas na kvadrat.

 

@DeadMan...: Sto bre 'talijane?

Edited by ..charlie..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cigani ludaci

"Incident je počeo kada je košarkaš Partizana Vasilije Pušica grubo faulirao..."

Можда си помешао тимове. Треба се навићи

 

 

Sto bre 'talijane?

Латини су старе варалице

http://sr.wikisource...енидба_Душанова

Edited by Dead Man Drinking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tražio sam da se pogleda snimak i da se vidi ko je ustao, a ne da se kaže ‘cela klupa’ jer to nije tačno. Postoje igrači koji uopšte nisu ustali, postoje oni koji su zaustavljali incident. Na kraju, posle su ušli i igrači Partizana koji su bili udaljeniji”, nastavlja uzbuđeno Klipa svoje izlaganje.

 

Све је јасно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

odakle ti ispade?

 

Зоран Стевановић: Морали су да се консултују са председником

 

Зоран Стевановић, директор млађих селекција Партизана МТС, изразио је велико жаљење због немилих сцена:

– Жао ми је што се ово десило. Кренули су од првог минута са агресивном одбраном, посебно према Милутинову. Ово на крају је било према правилима, јер је цела клупа ушла на терен. Желели смо да изађемо у сусрет и да играју са петорицом играча – рекао је Стевановић, који је потом наставио:

– Али, не! Они су морали да се консултују у телефонском разговору са председником, да ли да играју или не. Честитам момцима на победи. Хвала публици и Борцу на организацији турнира.

Share this post


Link to post
Share on other sites

То је изјава тренера Звезде Теленор, не званични записник.

 

едит: Звезде Телеком, не Теленор

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.mozzartsport.com/vesti/vujosevic-prvi-maj-je-za-mene-veci-praznik-nego-uskrs?fb_source=ticker&fb_action_ids=10200239236317068&fb_action_types=og.likes

 

“Iako sam levo orijentisan, nisam ostrašćen ni za jednu ideologiju. Ako već moram da biram, šta je više moj praznik, onda je to sigurno 1. maj i ideologija pokojnog predsednika Venecuele Uga Čaveza

 

Efenberže, reaguj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Може да се ухвати са Лаловићем руку под руку.

 

Иначе, дајте неки снимак да видимо тај фајт.

Ако су заиста ушли са клупе да се шибају, онда су правила јасна.

Ценим да је Човић једва чекао да се нешто овако деси. Биће крви до колена у Суперлиги.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...