Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

ne bi me zacudilo da dovedu i Vajta u paketu, mada i on je igrao toplo-hladno, Coki hoce titulu i to je jasno, ako sledece sezone ne uzmemo nista crno mu se pise, zna i on to, zato ce da uzme najbolje sto moze a sad je pitanje kako ce se to sve uklopitii, kao i ove sezone....nego http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2013&mm=05&dd=05&nav_id=711122 ...znaci za jedno 10 godina ce da vam vratimo sve sa kamatom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coki hoce titulu i to je jasno, ako sledece sezone ne uzmemo nista crno mu se pise, zna i on to

odnosi ga novi talas revolucije, pokrenut iz trbuha narodnog nezadovoljstva.

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uz Krstića, u prvom timu našli su se Dimitris Dijamantidis iz Panatikaikosa, zvezda Olimpijkosa Vasilis Spanulis, Rudi Fernandes iz madridskog Reala i igrač Barselone Ante Tomić.

Drugi tim Evrolige za ovu sezonu čine Teodosić, njegov saigrač iz CSKA Viktor Hrijapa, Huan Karlos Navaro iz Barselone, igrač Reala Nikola Mirotić i Šon Džejms iz Makabija.

 

Јеб'о избор, јеб'о Анте Томића.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не побогу, те индијанце из Радничког не доводити. Поготово не Вајта, дајте неке бекове који знају да шутну у пичку материну.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da će ovaj derbi proći bez incidenata na tribinama, jer u hali neće biti navijača Crvene zvezde. Naravno, ako se ne desi kao na utakmici ABA lige kada je Partizan bio domaćin i Čović uz pomoć policije ne uđe sa 400 navijača. Mislim da nema potrebe stvarati tenziju, već da probamo da utakmica u sredu prođe u fer i korektnoj igri. Preporučio bih gospodinu Čoviću da gleda šta se dešava u Zvezdinoj svlačionici, a ne ono što se događa u našem taboru. Tu mislim na kontroverzne isečke iz novina koje ja dajem igračima da čitaju. Ne znam šta gospodin Čović ima protiv Partizana, ali mu preporučujem da svoje emocije pokazuje na neki drugi način. Preporučujem mu stih iz pesme Miše Kovača “na mojoj ruci prsten, u tvojim očima suze” - izjavio je Vujošević.
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеботе, како неко може да се ложи на то говно од човека. Константно се понаша као најгори могући уличар и простак, бије, пљује судије, не поштује противнике , намерно прави инциденте...

  • Upvote 7
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Ćoki ljiga najgora i nikad ga ne bih uvažavao, niti se dičio njime, a ako šta donese dobro Zvezdi (što će teško da se desi) mi je samo plus, ali za Zvezdu, a ne i za njega.

Tako da stvarno ne kapiram grobare koji se lože na divnog čika-Duleta, pravog sportskog radnika i džentlmena. (ne kažem da je direktno uporedivo, Ćoki je dokazana politička ljiga i mafioso)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Наравно, ни ја се не ложим на Човића, као што се не ложим ни на Касалицу,Гуровића,Коромана, мрзим те сељачине. Спорт би требало да буде витешко надметање.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...