Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Добродошао кући Ракоче, лепо би било да заврши каријеру код нас, ал нисам сигуран колико је то финансијски реално...

 

 

 

Поприлично озбиљан тим смо направили ове сезоне, овај прелазни рок је потврдио код мене у глави, оно што сам и прошле сезоне мислио, да је Човић врло способан човек, и да се озбиљно ради.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Браун је врло добар играч, јак као стена, врло доминантан у рекету, добру статистику је у турској имао, поготову против најачих тимова, Урош Николић има одличне физичке предиспозиције, и продужио је уговор на још 2 године, мислим да од њега може да буде нешто... Јао Миле је отишао, Поп вероватно иде, ал видећемо...

 

 

 

 

 

П.с. Имамо већ гарагана :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јао Миле је отишао, Поп вероватно иде, ал видећемо...

 

 

 

Njih dvojica ionako nisu ni za kurac. Bolje je sto su izmenili ceo tim, samo jos kad bi Covic senior na neku foru uspeo da uvalja sina u neki inostrani klub, samo tesko ce neko bas toliko da se zajebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ми смо на центрима труба само тако.

 

Јао Миле је отишао, Поп вероватно иде, ал видећемо...

 

Ceka se neki garagan na centru.

 

tundži avodžobi - karika koja nedostaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne smem da pomislim koji bi raspad reprezentacija bila bez Teodosića. Zato neko od Cveleta, Micića ili Miljenovića mora da izraste u lidera. Micić je bio najbliže tome, ali ga je povreda unazadila za godinu dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...