Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Samo da i oni ne postanu KK Sledeca Sezona :bigblue:

Nadam se navijacki da ce ove godine jedan trofej da se uzme :rockdevil:

I po meni ce domace prvenstvo biti opasno zanimljivo, kontam da ce Zvezda i Radnicki ozbiljno da se pojacaju, i da bi mogli da pariraju Partizanu...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja na te tekstove gledam kao na zajebanciju. slicno kao sto je bilo da hoce skakavca i brauna.

 

nego, meni i dalje nije jasno kako su nigeri pre mesec dana eliminisali grčku. taj čin će, kako stvari stoje, ostati pod velom tajne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јбг, победа нити једног тренутка није доведена у питање.

То што је Кикановић постигао 21 поен је небитна ствар. Могао је и неки други инвалид с обзиром на квалитет центара.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pristojan mladić.

 

Ima li neko ideju zašto me je Nikola Peković dodao za prijatelja na fejsu?

 

š'a se buniš, možda ti nabaci neke napirlitane minesotine čirlidersice, te definitivno batališ i ovo malo što ti je od hevi metala ostalo. postaneš čovek, staneš na svoje noge...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo već kod toga za šta mi je metal pomogao - pa, dosta pomaže da se podnese nejebica. Kao i svaki hobi, ali ovaj najviše, jer ipak može da se upražnjava u većim količinama. Nakrivim kačket, pustim ziku i jebe mi se što ne jebem. :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Почеле припреме...

 

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2012&mm=08&dd=06&nav_id=632746

 

Novi kapiten Partizana Vladimir Lučić se nalazi na priprema sa reprezentacijom Srbije, kao i Danilo Anđušić.. Na prvom treningu se pojavio i 2.23m visok centar sa Malte 20-godišnji Samuel Deguara

 

 

:haha:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...