Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Radnički je i prošle godine imao ekipu. Muta je trebalo bez većih problema da izbaci Zvezdu. Šta će Radnilki uraditi ove godine, videćemo.

Ne znam da li Zvezda ima bolji tim, ali protiv Dula su šanse male. Da je Kari ostao, moglo bi da se priča o tituli, ovako, slaba vajda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, ali i taj Vujosevic je nekada bio mlad trener i kao jaaako mlad je pravio vrhunsku rezultate sa Partizanom. Da li je Partizan favorit? Naravno, ali bi bio i da je Pesic tu. A o Lazicu ne bi trebao da sudi neko ko mu je video samo sliku u novinama(ne mislim tu na tebe, nego generalno na veliku vecinu ljudi koja ima stav o njegovim kvalitetima zasnovan na "on nije Pesic").

Druga stvar: Vujosevic nije dosao u Partizan i odmah otisao na F4 (mislim na drugi boravak). Trebalo je dosta godina da prodje da bi on napravio tim kadar za to. Ok, Jovanovic je nastavio njegov sistem. I? Kog igraca je stvorio? Koliko njih je stvorio? 0 . Dule pravi novi tim i sigurno da ce mu trebati vremena da slozi kockice.

U svakom slucaju Partizan je favorit i tu se slazemo, ali morao sam da ti odgovorimjer mi je bilo bzv da Lazica vec sad posmatramo kao slabu kariku, a sve sto smo mogli da vidimo je 13 minuta reportaze u sos kosu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Неозбиљно је једном крајње неафирмисаном тренеру дати тим са Ракочевићем,2 црнца итд.

Што се Радничког тиче,играће као и све Мутине екипе у последњих 10 година. Солидан тим који ће да игра одлично када није толико битно,а кад буду требала муда да се скупе има да га попуше.

Share this post


Link to post
Share on other sites

izgleda da neki ludi dugokosi meksikanac potpisuje. čeka se trenje da verifikuje moje slutnje.

 

Vrlo moguće. Mada, loš je u napadu, al' je dobar odbrambeni igrač. Postoji varijanta da se Drew spušta na peticu, a da dovedemo četvorku koja zna da opali za 3.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

još ćete da branite Ćokija umešanog u sve od atentata na Zorana do stvaranja 16 milki iz ničega, samo zato što je svoj FMP preimenovao u Crvena Zvezda. Daj naučite prvo šta je moral, istina i čast pa se vratite. Ne brukajte ime Zvezdino.

  • Upvote 4
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko zna u sta sve je umesan Svinja. Saricev kolega. Svinju niko nista nije pitao za Zvezdu, ali punih gaca je poceo da pljuje. Prvo celavi mafijas, zatim debeli. Cudi me da bosansko govece jos cuti. Svinju jebe jedino to sto mu nece pomoci tuca da zaustavi Rakocevica.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dule izdominirao , ocigledno je da Vucic zeli uz pomoc vlasti da kupi titule jer vec decenija sportski Zvezda ne moze da parira ni u zemlji ni u regionu , a uvek su imali budzet ako ne veci onda isti kao Partizan .

 

Smrt fasizmu , ziveo Partizan .

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je samo zanimljivo koliki je ovaj Vujosevic bog i batina u Partizanu. Pa gde to ima da trener daje saopstenja o stvarima koja se njega apsolutno ne ticu, bar prema funkciji koju obavlja !? (mada ovaj ima 120 funkcija u klubu, Partizanu ostali ljudi nisu ni potrebni) Samo u Srbiji, ocigledno. Kad je to Pesic ili bilo koji drugi trener Zvezde davao saopstenja u vezi Partizanove poslovne politike?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Човек професионалац, може све кад хоће.

Пешић и остали не могу...ко им је крив. За то се иде у школу.

 

Nije penta da li moze, ne moze, hoce nece. Mislim klub Partizanovog renomea ne bi smeo sebi da dozvoli da trener daje saopstenja u ime kluba. Koji bi to ozbiljan evropski klub sebi mogao da dozvoli? Zamisli da se Zeljko Obradovic prepucava sa vlasnicima Olimpijakosa ili tako nesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...