Jump to content

NBA


Baal

Recommended Posts

Odgledah sad Indijana-Majami, Indijana ih ubila sa skokovima u napadu i u reketu, ali bice tesno do kraja serije, odigrali su skoro savrsenu utakmicu, pogadjali neke sulude suteve a opet je majami imao sanse da dobije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro jutro džezeri

 

Učiću ih da igraju baš onako kao što sam igrao i sam. Pokušaću da im prenesem sve što sam naučio o košarci. Ipak, ja sam tu samo za rad iza kulisa. Neću sedeti na klupi. Neću voditi timske sastanke. Za sada smo krenuli sitnim koracima

Pametnom dosta

Edited by Dead Man Drinking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko ne komentarise sto je Kokoskov postao pomocni trener Klivlenda? Imace prilicno siroka ovlascenja, uzeli su ga da se brine o napadu prakticno, posto je Majk Braun (navodno) ekspert za odbranu. Jos jedan razlog vise da se gleda Klivlend sledece godine, okupili su i prilicno dobar i mlad tim. Kajri vec dominira, bice i jos bolji

Share this post


Link to post
Share on other sites

uspio da uhvatim jutros kraj onog cirkusa u majamiju,navijao bi za pejserse da nisu bas toliki skup robova i ulicara,a oni baletani i sudije su tek za pricu.rukometas faul dobja a ko mu se cuvar ne izmakne na polaganju,da ne pricam za kontakt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne pratim baš ovu agresorsku ligu , jel Spursi imaju prednost domaćeg terena u finalu ? Ne vidim da neko od ovih istočno američkih nekih tamo crnaca može da dobije u nezavisnom Teksasu .

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shaquille O'Neal

Hakeem Olajuwon

Charles Barkley

Scottie Pippen

Karl Malone

John Stockton

David Robinson

Gary Payton

Penny Hardaway

Grant Hill

Reggie Miller

Mitch Richmond

 

legenda. skoro kao paspalj koji im je na poluvremenu ubacio 16 poena.

Edited by vudurinator

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...