Jump to content

NBA


Baal

Recommended Posts

http://www.nbaserbia...ca-coveka-ptice

 

Aktuelno je da sad svi pišu tekstove o nestašnom momku. Ovaj je isto sjajan.

 

do prelaska u majami ga mediji (narochito nashi) nisu jebali 2%, sad mu se odjednom niko ne skida s kurca. jedan drug uzeo pre neki dan da me ispituje neshto u vezi andersena u fazonu "jesi znao ti da je andersen ovo-ono...?", a do pre par meseci nije chuo za njega. chovek je veteran, ima 34 godine, u ligi manje-vishe vec 12 godina, a anonimusi nisu imali pojma ko je dok nije preshao u majami i sad odjednom svi znaju sve. s obzirom na konstantno pisanje prezimena kao "anderson", lako je zakljuchiti da je autor jedan od tih anonimusa koji je tekst samo prepisao sa drugog sajta.

meni je brdmen jedan od omiljenih kosharkasha godinama unazad pa me ovakve stvari nerviraju.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

do prelaska u majami ga mediji (narochito nashi) nisu jebali 2%, sad mu se odjednom niko ne skida s kurca. jedan drug uzeo pre neki dan da me ispituje neshto u vezi andersena u fazonu "jesi znao ti da je andersen ovo-ono...?", a do pre par meseci nije chuo za njega. chovek je veteran, ima 34 godine, u ligi manje-vishe vec 12 godina, a anonimusi nisu imali pojma ko je dok nije preshao u majami i sad odjednom svi znaju sve. s obzirom na konstantno pisanje prezimena kao "anderson", lako je zakljuchiti da je autor jedan od tih anonimusa koji je tekst samo prepisao sa drugog sajta.

meni je brdmen jedan od omiljenih kosharkasha godinama unazad pa me ovakve stvari nerviraju.

 

Zato sam i rekao da je sad aktuelno da pišu o njemu.

 

Što si tako kritičan, samo dva puta je napisao "Anderson" ako sam dobro osmotrio. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li iko gleda ovo, ali Manu me nervira žestoko, sapliće se kao neka baba sve vreme, prodao je bar 3 lopte. Taktika Majamija je očigledno da se igra flaster na Parkera sve vreme, čak i visoki igrači posle pikenrola trče za njim, jadni Judonis je dušu ispustio trčeći. Ide šut za 3 San Antonio, to je dobro. Lebron traljav.

 

Jeba im majku Green, 4-4 za tri poena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vejd je profesor. Mrzim Majami, ali on je stvarno ćale. Uveren sam da bi sa loptom u rukama koje ima Lebron pravio bolju statistiku od njega. Inače, slomio me je san u poslednjoj četvrtini pa ne znam kako se završilo.

 

Ključ pobede je u odbrani Majamija, odigrali su maksimalno angažovano do kraja. Parker se nije video ne zato što ga nije išlo, već zato što nije mogao nigde da prođe - pogledate večeras na snimku koliko je morao da pretrči za svaki dati poen. Pritom je izgubio živce dosta rano, pa se zaletao u centre i frljao bezveze. Bilo ga je jadno gledati. Manu još veća tuga, nije mogao da poveže dva driblinga, šut nula. Jedino je Dankan bio loš zato što ga nije išlo, a ne zato što su ga paralisali potpuno - izgrađivao je pozicije, jednostavno nije ulazilo. Da nije bilo Grina i Nila palo bi rastakanje mnogo ranije.

 

Problem je što je Majami u napadu bio relativno tanak i sigurno je da mogu bolje.

 

Nabijam za SA, naravno, ali bojim se da bi moglo da bude gusto. Totalno mogu da zamislim kako ih Majami dobija i tamo sledeću.

Edited by I'm Calmer Than You Are

Share this post


Link to post
Share on other sites

bio si pospan i nisi dobro vidio,bio je klinc dok nisu sudije totalno pustile tepacki flaster majamiju,a gejbron poceo da izstenjava faulove,tu je greg presjekao,povukao stubove i to je bilo to.ono sto si dobro vidio je da je vejd profesor za ostale tamo,i ne ide mi u glavu koji kurac rajli drzi onog posranka na klupi.sumnjam bas da ce u teksasu moci sudije onoliko da pustaju majami,imaju neku sansu zbog ustrucavanja stubova u prvoj utakmici,ali u utakmicama br 3 i 4 ali nijednu.jedino sto majami moze da pokusa jeste da odmah sad slomiju dankana i djinobilija,mislim da parker nece moci da izdura sam sve ostalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma vejd je tamo cale, razume se. koliko sam stigao da ispratim slabo ga je nesto sut sluzio, bas mi bilo cudno one slobodnjake kad je izmasio. tu sam se ponadao da ce sparsi preokrenuti, kad ono banana.

 

bice gusto u nastavku, mala prednost za sparse sto igraju kod kuce al' kontam da ce se ovo resavati u majamiju.

 

da li će mekgrejdi da zabeleži poen u plej-ofu?

izele te droge, druže. droge te izele.

 

dobro se uopste setio popara da ga ubaci, pa makar na dva minuta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Format je 2-3-2, tako da se sesta i sedma igra u Majamiju, ako se ja ne varam. Sto je problem za Spurse, Majami je definitivno favorit kod kuce. Bice tesno, ja bi najvise voleo 4-1 za SA, al ne verujem da ce biti toliko lako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Format je 2-3-2, tako da se sesta i sedma igra u Majamiju, ako se ja ne varam. Sto je problem za Spurse, Majami je definitivno favorit kod kuce. Bice tesno, ja bi najvise voleo 4-1 za SA, al ne verujem da ce biti toliko lako

 

:da:

Edited by Narsil

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...