Jump to content

NBA


Baal

Recommended Posts

Nije tacno, ja navijam protiv Majamija zbog flopiranja njihovih tzv superstarova, povlascenog tretmana koji imaju kod sudija, sabanskog stava o tome kako ce da osvoje 4-5 titula laganica i zbog Wade-a pogotovo :haha: Al samo ti govori sebi da je Lebron car i da h8eri nemaju pojma.

 

Meni Vejd uopšte ne smeta u Majamiju. Njega sam gotivio uvek, ali taj stav cele ekipe, šabansko ponašanje, izlaženje na teren u stilu "Mi smo ta ekipa, sad ćemo da vas demoliramo." i ostalo. Ko im jebe mater.

 

pa ne govorim ja, već Greg PopoviČ.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otprilike se slažem sa ovime što su rekli WoS i Narsil. LeQuiter je odličan igrač, to je činjenica, ali sveopšta ludnica za "zvezdama" poprilično smara. Možda to NBA donosi pare, ali je krajnje nezanimljivo. Evo ti Dankana - 15 godina igra na vrhunskom nivou, osvojio je 4 titule (očekujemo petu), i nikada se nije ponašao kao Grifin ili Džejms.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači vi tražite da svi košarkaši u NBA budu Tim Duncan :bigblue: Maksimalno zalaganje i posvećenost na terenu, fer plej, bez dizanja prašine van terena. Znači 95% NBA igrača ispada iz trke :bigblue: U kakvim su uslovima mnogi od njih živeli pre uspeha u košarci, teško je očekivati nekakve altruiste od igrača na parketu. Meni je od svega najgluplje to glumatanje faulova, i najgore je kad to rade igrači koji su sasvim dovoljno dominantni bez toga. Nije mi jasno šta to treba James-u npr., jer ono, on nije previše bistar dečko, mediji ga prate u stopu otkad je imao 15-ak godina, tako da mi deluje kao da je njemu vrlo bitno šta se o njemu priča i šta ljudi misle, gluposti koje radi sigurno ne idu u prilog slici nekakvog igrača koji sanja da ga porede sa najvećima. Moguće da mu je i Bosh pomogao da usavrši glumu, Bosh mi je toliko iritantan bio dok je u Raptorsima kukao stalno kako ga udaraju da mi je baš bilo drago kada je otišao :) Radije ću navijati za ekipu klinaca koji daju sve od sebe pa makar bili poslednji (nisu bili daleko :bigblue: ) nego za neke 'floppere' što bi rekli.

 

I Chris Paul na primer, čovek ima toliko veštine da je to neverovatno, ali je sve to usrao glumom :no:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

odslušati gospodina

 

http://msn.foxsports...bs-media-060813

 

što neko reče, niko ne navija protiv Majamija zbog samog kluba, već samo zbog Lebrona, svi njega mrze iz nekog razloga

 

Ja navijam protiv Majamija zato sto igraju protiv San Antonija,a moji omiljeni klubovi su iz Teksasa. Hjuston pre svih,a zatim SA i Dalas. Jebe mi se za Dzejmsa.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

kokili,evo ti najsazetije moguce zasto svi koji iole znaju kosarku mrze gejbrona a lise par mucenika tamo (meni licno vejd,donekle alen i batije,mada su sami krivi) i ostatak ove ekipe:

 

pogledaj trecu cetvrtinu zadnje utakmice - ulazenje dzejmsa zbog biflanja statistike.

 

uporedi kriterijum prema njemu i njegovu igru,i uzmi odgledaj bilo koju finalnu utakmicu izmedju dzordanovih bulsa i dzezera i vidi kakve su batine pili tad i dzordan i pipen i maloun i svi.sad zamisli da iko od njih igra na tom nivou danas i ima tretman kao gejbron.

 

nije samo do gejbrona,bas neko spomenu pola,odavno nisam vidio onakvog pleja i mislim da bi on mogao mnogo vise,ali dzaba kad je vec dosao do takvog statusa da mu mnoze asistencije itd.da ne spominjem sad dumarsa i ekipu,pa ne moramo da idemo u antiku,sta su zadnji sampionski pistonsi radili i kako se igralo...ovo je sad cist cirkus,uz par preostalih dinosaurusa koji su toliko dobri da im prosto ne mogu nista.i onda saberes dva i dva i bude ti jasno.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Какви цареви ови из Бруклина. :haha: Мада тешко да ће ова зајебанција да се заврши добро по њих.

Лично мој главни разлог што не волим Леброна је што стравично ружно изгледа да та његова и Мајамијева кошарка. Све на снагу и мишиће, не волим то.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne mogu ništa da stignem da odgledam od finalne serije. pritis'o pos'o, prebukiran prepodne, a valja biti naspavan i odmoran.

proradiće ponovo deni grin, šta se sekirate. tata dankan odlazi u penziju u velikom stilu, kao deda robinson onomad.

 

sledeće sezone finiks i juta igraju finale zapada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio sam da će usporiti posle četvrte lične. Nadam se da će SA završiti ovo kako treba

 

Ja sam mislio da će Sparsi u napadu više ići na njega da ga izbace, ali eto. Jbg.

 

Inače . Tvoje vreme na kvizu znanja je juče bilo najbrže. Osvojio si ulaznicu za "d rose tour" 8.jula ispred šoping centra Ušće, u Beogradu!

 

Dobio sam kartu za Derika i sad 'ladim jaja.

Edited by Narsil
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...