Jump to content

NBA


Baal

Recommended Posts

Ko jos svira namerne faulove u odlucuicim trenucima...to nema nidje...jesu bili grublji faulovi, ali ne toliko strasno...ni u Evropi to ne bi svirali, kamoli u NBA...

 

Za razliku od Lebronjare, Rei ima muda...klac igrac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, mislim da je Majami u prednosti, ali i da San Antonio i dalje ima šansu. Večeras su čini mi se imali najlošiji šut za 3 u ovoj seriji i pravili su dosta grešaka. Može to da bude mnogo bolje za 2 dana

 

5 razlike, 25 sekundi do kraja. To ekipa kao SA ne sme da izgubi. Plus mi nije jasno zašto Pop nije tražio tajm, bilo je 10-ak sekundi do kraja, imao je jedan od 20s, ako uđe - pobeda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne sviraju se nikad bre ti faulovi u poslednjim sekundama, jeste nepravedno, ali tako je u svakoj gustoj utakmici, nije ovo neki izuzetak :da:

 

ja uopšte ne bih svirao faulove. samo klanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je odigrao poslednju četvrtinu Lebron. 16 poena, nekoliko skokova i asistencija. Imao je i loše poteze, ali je mnogo povukao ekipu. SA su sjebala bacanja i Popovićevo odbijanje da se pravi faul, a i neki faulovi su morali da se sviraju. Doduše, bilo je i čudnih odluka na štetu Majamija, posebno oni faulovi Milera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je odigrao poslednju četvrtinu Lebron. 16 poena, nekoliko skokova i asistencija. Imao je i loše poteze, ali je mnogo povukao ekipu. SA su sjebala bacanja i Popovićevo odbijanje da se pravi faul, a i neki faulovi su morali da se sviraju. Doduše, bilo je i čudnih odluka na štetu Majamija, posebno oni faulovi Milera.

 

Pa, od njega se i oečkuje da povuče ekipu, ali s obzirom na to kako igra u završnicama velikih utakmica može da se nazove klasičnom pičketinom. SA su sjebali skokovi posle promašenih šuteva Majamija i PopoviČevo izbacivanje Dankana. Sve u svemu Rej Alen > Lebron Džejms.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...