Jump to content

NBA


Baal

Recommended Posts

ako su toliko seltiksi ludi da puste i garneta i pirsa da idu kuci u kaliforniju,onda tek trebaju da idu odatle,sto da imaju posla sa tim budalama.

 

pirs,garnet,pol,bilups,minus ona dva cirkusanta,klipersi mogu da budu totalni kult.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klipersi su jedna od onih ekipa koje apsolutno ne mogu da gotivim ni u kom slučaju, i zato će mi biti mnogo žao ako Garnet, kao moj omiljeni igrač, ode tamo. Ali mislim da od svega toga neće biti ništa. Nije Boston valjda lud da ih sve pusti tamo. Bolje da odigraju još jednu sezonu sa njima + će Rondo biti zdrav, možda mogu da urade nešto više.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije problem rondo,ni sto su oni stari,veci problem je tvrdoglavi rivers sa procitanom igrom i grdilo poluigraca u timu.cak mi smrdi da i jedan i drugi hoce da idu sa broda koji nazalost tone.iskreno,i ja ne gotivim kliperse,nikada ni nisam,ali moram da gotivim tim u kojem igra ona ekipa koju pobrojah prije plus ceranje one dvojice cirkusanata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da nece biti nista od svega toga. Boston je inace u prilicno nezavidnoj situaciji, posto se Doc, Garnet i Pirs drze toliko zajedno. Ja bih na njihovom mestu trejdovao Pirsa prvog (ima bas visoku platu, jbg), ali samo za neki dobar dil. Onda bi bili kompetitivniji sa Majamijem kad se Rondo vrati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni i hoće da "oteraju" Pirsa jer im se više isplati to nego da mu daju 15 miliona, koliko mu je vredan ugovor. Ali, ja ne gledam to sa poslovne strane, jbg, pa smatram da to ne bi trebalo da urade, ipak je čovek ostavio dušu u Bostonu. Garnet je sam rekao da je jedan od razloga dolaska u Boston upravo Pirs.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si naravno, PP je otkako znam za sebe u Bostonu, bilo bi kriminalno ako bi morao da ode. Najdostojanstvenija opcija bi im bila da lepo odigraju jos godinu ovakvi kakvi su sada pa da se lepo KG i Pirs penzionisu. Al biznis je biznis, veliki je pritisak da se pobedjuje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...