Jump to content

NBA


Baal

Recommended Posts

lucky bastard. cimer sinoc imao vreme 1,74, ali kurca baba vecherala. evo i danas se trudi po malo, ali ne ide. kasno sam se toga setio da mu kazem da je trebao ostaviti komp ukljuchen preko noci pa danas da poshalje rezultat. :bigblue:

 

That's cute. :D

:haha:

Untitled_zpsdc6a4a59.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

nego, reci mi kako te obaveste da si dobio, poshalju ti na mejl ili kako? jedna karta se dobija?

 

tachno sam znao da onaj lik shto je napisao da ima vreme 0,9 laze ka pashche.

 

Da, da, dobiješ poruku na mejl. Jedna ako igraš sam, a dve ako igraš sa drugom. Mada, ja stvarno ne znam kako ide to kad pikaš sa drugom. Brate, pitanja uopšte nemoj da čitaš, samo klikći odgovore. Odgovori na prvo pitanje tačno, a druga dva moraš brzinom vetra da odgovoriš ali nemaš vremena da previše razmišljaš. :)

 

Video si i ti? :haha: Meni je to bilo krajnje nerealno, ali dobro, cilj je ispunjen. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

video sam, cimer sinoc igrao dobrih 2 sata, pa sam pratio po malo. ne chita on ni pitanja ni odgovore, samo cepa random dok ga ne usere. :haha:

to ni meni nije jasno za igranje sa drugom. kad kliknesh na ono posle partije da poshaljesh drugu, samo mu se shalje poziv na zid na fejsu valjda. a kapiram da bi onda drug morao josh bolje vreme da ima pa bi dvojica drugova imala najbolje rezultate od svih, shto je prilichno nemoguce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Може свашта пред следећу сезону да се издешава по питању трејдова, већ се много пише о томе. Пол,Џош Смит, Ален, Игудала могу да постану слободни агенти колико сам ја схватио, прича се о подмлађивању Бостона и трејдовању Пирса, помиње се трејд Хауарда, чак сам читао да постоји могућност да Клиперси трејдују Грифина. Ја овде видим прилику да Кливленд направи сјајан тим, а надам се да ће Чикаго покупити Игудала и/или Џоша Смита мада не знам колико места имају у селери кепу. Могао би и Бузер да се трејдује за неку паметнију и млађу четворку.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko, ali će svako ko ode u Majami imati mnogo veće mogućnosti nego bilo gde drugde. Nije Rej Alen otišao tamo zbog para nego zbog prstena. Mada bih ja radije da vidim prsten na Trejsijevoj ruci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i na kraju je morao da ga uzme sam,jeb'o ga otac,da je samo malo manje bio ulicar i razmisljao tom glavom o necemu drugom sem svojerucnog uneredjivanja protivnika i picci uzeo bi i ranije jos koji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mada bih ja radije da vidim prsten na Trejsijevoj ruci.

 

statistika tvrdi da je u plej-ofu odigrao 33 minuta na 6 utakmica, da je šutnuo 10 puta na koš, i da nije uspeo da ga potrefi. šta li se sve sa njim izdešavalo u vražju mater.

a do pre par godina se u javnosti vodile polemike kobi vs trejsi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...