Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

yumetal.net forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

  • Replies 5.4k
  • Views 208.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Grob Bez Dna
    Grob Bez Dna

    novi logo.

  • најбеља екипа у историји НБА још једном доказује класу  

  • nisam gledao ovu utakmicu, ali sa punim pravom govorim da su sudije postale sisice, koje od igrača prave pizdice svojim rigoroznim kriterijumima. to je sve komesar štern zapetljao. ipak riba smrdi od

ajd ne seri ti sa tackama.mogu oni da se jebu sa milionima navijaca kada su popusili kurcinu

jebiga,sami su krivi,nikog spolja,zavisi titula od mozga nana djinobilija.betrans je za green-a taman rej alen.

teksas popusio od sugave pozerske floride.nema tu sta da se prica vise.poraz kosarke.

ajde blagi mozes ti bolje od tih internet sajber sranja,daj neku smicalicu,kurac palac,mani se tih jutjub pickastih linkova.

nekako mi je bio ovaj odgovarajuci,a necu previse da ti se zamjeram,ipak si mi prodao kartu za slejer.nisam mogao da dopustim da ode tamo nekim lord ifijima i slicnim anonimusima

ma postujem te,ali nemoj mi vise stajati na muku ostroga ti.budi covek,i mani me slejera barem dok ne prodje koncert

Haha u Šarlotu veruju da može da pruži partije kakve je pružao u Torontu, gde je stekao status All-Star igrača :haha: Znači planiraju da ne dovode više nikoga, nego da Bosh bude najbolji igrač ekipe, što bi ga učinilo onakvim kakav je bio u Torontu :) Odbrana 0, glumatanje faulova i kukanje vrhunski, postizaće 20 poena po meču ako mu daš po 25 šuteva po meču i ako ga učiniš centrom ofanzive ekipe. Ne znam, mislim da je Bosh dosta precenjen igrač, imao je sreće što je bio deo ekipe koja nije imala bolju opciju i koja nije imala nameru da igra odbranu, pa su se njegove mane utapale u manama cele ekipe, ali je jasno da njega svaki iole veštiji centar uništava pod košem.

Ulogovah se posle sto godina cisto da vidim kakav ce biti butthurt u ovom tredu :haha:

Dok Rivers potpisao za Kliperse. Tri godine, 21 milion. Pretpostavljam da će Garnet (na moju veliku žalost) sa njim u LA, a verujem da je i Pirs na izlaznim vratima. Boston više neće biti isti.

Ulogovah se posle sto godina cisto da vidim kakav ce biti butthurt u ovom tredu :haha:

 

 

 

evo svi lebronovi G7 kosevi odjednom da dospem malo soli na te rane

 

 

 

i47FVKH8F1g7S.gif

Edited by KRANG

Nisu njegovi koševi so na ranu, to smo u neku ruku i očekivali. Onaj Timov promašaj i Manuove izgubljene lopte bi bile so na ranu.

Najbolji su oni fantomski polu-Lebronovi ispod koša :haha:

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.