Jump to content

NBA


Baal

Recommended Posts

Verovatno, Lejkersi su svi previše brbljivi. Možda će im 19 razlike malo zapušiti usta :D

 

Ja gledam na nekom strimu gde su komentatori Lejkersa, i sve se vreme sprdaju sa Reptorsima, kao samo je pitanje vremena kad će Lejkersi da prestanu da se sprdaju i da ih zgaze. Eeeeee :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ +1

 

Lejkersi su stvarno smesna ekipa, D'antoni nikakav trener, samo umeju da se ljute kad gube.

 

Svaka cast torontu, nisam ih dosad ove sezone nesto gledao, igraju sa dosta srca, al s vremena na vreme u napadu ne znaju sta da rade, vrte loptu, vrte pik... Fali malo kosarkaskog znanja, Alan Anderson im resava utakmice, mislim stvarno :mhihi: Ed Davis i Amir johnson, kosarkaski radnici Kanade :lol:

 

Btw bas mi zao zbog Lou-a Williams-a, super je igrao ove sezone...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta je s njim beše bilo, neki kriminal?

 

Od juče je Atlanta dobar kandidat za ispadanje iz plejof trke. Lu Vilijams se povredio i neće igrati do kraja sezone. Nisam ih previše pratio, ali izgleda da im je on jedan od najbitnijih igrača, imao je 14 poena po meču.

 

A bilo bi fino da se Lejkersi ne plasiraju u plejof. Onolika arogancija, to je smešno, čak su i na komentatore to preneli. Likovi su tokom utakmice komentarisali kako ekipe ispred Lejkersa na tabeli 'keep losing and losing and losing', kao uopšte se ne postavljam pitanje 'a šta ako ne uđemo u plejof', kao da oni samo nižu pobede. Ne znam da li oni gledaju malo unapred, ali u sledećih 10 mečeva oni bi lako mogli da pretrpe još 6-7 poraza, što ovakvom igrom neće biti teško postići. Brajant je toliko idiotskih šuteva uputio da je to smešno, a Reptorsi su posle njegovih promašaja bez problema trčali kontre i završavali napade ispod koša za 5 sekundi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...