Jump to content

NBA


Baal

Recommended Posts

Treba im još neki plej, ne znam šta planiraju. Nije da mi se previše sviđa što su trejdovali Dejvisa sad kad je počeo da cepa u tandemu sa Amirom Džonsonom, ali ajd da vidimo šta je plan, ako ga ima, Reptorsi često prave idiotske poteze na pijaci :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

kao da im demar i terens nisu dovoljni silovatelji pa su doveli i ovoga. a pushtanje dejvisa mi je tek glupo, lik kida u zadnje vreme i u uzlaznoj je putanji. kalderon josh i nekako, mator je, mada je i on dobar ove sezone. dobra stvar je shto ce napokon imati kvalitetno nisko krilo na nivou nba startera. zivi bili pa videli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Глупост, Калдерон је страшно играо, плеј какав је требао оваквој екипи - неко ко ће да подели асистенције и неће да потроши превише лопти. Скал је лепо рекао, имају већ Теренса и ДеМара који ће да постижу поене. Пуштање Дејвиса је тек идиотски. Човек из меча у меч диже форму, уместо да су сачекали да се онај жабарски полуиграч опорави и да су га трејдовали, могли су одличног играча да узму за њега. А Калдерон је могао да кида ову и следећу сезону сигурно. Лаури је по мом мишљењу дупло гори играч од Калдерона.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretpostavljam da će da trejduju i Barnjanija kad se oporavi, verovatno za nekog pleja. Ono što je do jaja kod Geja je što on zna da igra u poslednjoj četvrtini. Reptorsi odavno nemaju igrača koji tako dobro igra pod pritiskom u završnici utakmice. Koliko sam samo utakmica gledao u kojima Toronto pocepa protivnika u prvom poluvremenu i onda ispusti 15-20 razlike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

steta za dejvisa i kalderona. oboje su igrali odlicno pogotovo ed ove sezone, a hose realno najbolji plej kojeg su imali u istoriji kluba. verovatno ce jos trejdovati barnjanija (ako se oporavi na vreme) i uzece neku cetvorku kako bi popunili rupu na poziciji. posto se vraca valanciunas bice solidno popunjeni na petici - grej, amir i hadadi. svidja mi se sto gej moze nekad da igra i krilnog centra,onda ce moci lori - ros - derozan - gej - valanciunas jos alen, filds, ejsi, lukas sa klupe... mogu razne kombinacije da se odrade.

 

negde sam procitao da je milsap na pijaci, ne bi bilo lose njega za zabara da pokupe. trejd masina kaze da je validna trampa http://espn.go.com/n...tradeId=czvewzk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, malo nelogican potez, taman su dali DeRozanu veliki ugovor. Mada, on je vise SG a Gej je SF, tako to jos mozda i bude ok, nego je problem velika potrosnja lopti, Barnjani sad definitivno mora da ide.

 

Plus, mislim da nije pametno ostati samo na Lowry-ju i slepcu Lukasu jer mi se cini da je Lowry sklon povredama.

 

S druge strane, Memfis sad ima zanimjiv tim, videcemo sta mogu u plej ofu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milsap bi bio ludilo, on i Džeferson tiho dominiraju u Juti, ne priča se mnogo o njima, imaju plejof poziciju, uništavaju kod kuće, ali moraju da se odreknu ili Milsapa ili Džefersona. Ne znam, ne čini se ovo kao užasan potez, Hoze je već star, jbg, menjaš starog pleja kome ističe ugovor za odličnog mladog igrača koga se Memfis odriče samo zbog finansija. Kontam da su mu i brojevi malo pali jer Memfis sad ima više opcija u napadu, Gasol je počeo više da šutira, Konli je isto povećao broj šuteva, ali ono, Gej je fantastičan igrač u završnici utakmice, sećam se da je Reptorsima ubacio fadeaway u poslednjoj sekundi i doneo pobedi Memfisu pretprošle sezone valjda, a prošle je imao dve lude trojke na kraju utakmice protiv Reptorsa u Memfisu, druga je izjednačila utakmicu u poslednjoj sekundi. Baš sam to tražio juče i naišao na ovaj komičan klip xD

 

http://www.youtube.com/watch?v=-ai5dtIyXLU

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol onaj tip sto se dernja je iz ovog klipa, sad sigurno svrsava od srece :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=WK7lIjFsGvg

 

 

milsap bi bio savrsen plus recimo dzamal tinzli, cisto da ima jos neko na pleju. nekako mi zao kalderona, ne znam sta je toliko skrivio da na kraju zavrsi u mrtvim pistonsima.

 

@vudurinator

 

postao medzik mamba nema vise sprdnje, al' se malo kasno setio. cemu im sluzi steva nes sad kad kobe izigrava pakera? bolje da je u toronto dosao nego sto se ovde bruka sa lejkersima. btw, ovi retro finiks dresovi su do jaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazite ovaj fer-plej :no:

 

http://www.youtube.com/watch?v=L0c11p9UQLQ

 

Reptorsi odlični, ako se napravi neka fina trgovina za Barnjanija, može se nešto uraditi sledeće sezone. Za ovu je verovatno kasno, sem ako ne naprave neko čudo. Ako pak odluče da zadrže Barnjanija, onda definitivno da bude na klupi i da igra 20-a minuta po utakmici, inače ništa od odbrane i ništa od pobeda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepo se poigravali sinoc, samo neka nastave da kidaju. ne bi bilo lose da 'talijana uvaljaju nekoj od slabijih ekipa. taman neke visoko rangirane pikove da pokupe, posto ce na sledeca dva drafta biti dosta dobrih talenata.

 

nego, vidim neke ekipe furaju retro dresove ovog meseca. majami i indijana sinoc nosili, baksi igrali u onim zelenim iz rej alen ere.

bilo kul da reptrosi obuku ove umesto bednih haski uniformi:

 

embedded_4f5aceb10e80a3.72323024.jpg

 

najbolji uz one grizli dresove iz devedesetih.

Edited by Geralt of Rivia
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...