Jump to content

NBA


Baal

Recommended Posts

Брајант скупио 28 асистенција у последње две утакмице, одмах су кренули много боље да играју.

 

mora za kaznu. ove godine se ispucava kao nikada pre.

Edited by vudurinator

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha: :haha:

 

Нисам фан последње двојице, чисто из дркања причам о њима, али би ми било драго да уђу Лејкерси у плеј-оф. Гре'ота да упадну неки индијанци уместо Кобија, Гасола, Неша, Двајта и другара. Леброна само поштујем зато што је звер.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jea, bez obzira sto pobedjuju, besmisleno mi je sto su uzeli Nesa a sad Kobi izigrava pleja, D'antoni je trenutno toliko besmislen da bi jednostavno mogli da ga otpuste i da Kobi i zvanicno vodi tim, a da asistenti sluze samo da crtaju akcije za posle tajmautova :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto :mhihi: Njihova sreca je sto imaju toliko igraca sa iskustvom u ligi, mudima i kosarkaskom inteligencijom (zapravo mislim samo na Kobija, Nesa i Gasola), koji mogu to da urade tako. Mislim da nikad nisam dosad u NBA video primer da igraci jednog tima moraju ovoliko da vade trnje iz picke zbog glupih poteza trenera i uprave.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mala bara, puno krokodila!

 

ovo je samo bacanje prašine u oči, a d'antoni je osvedočeni duduk po pitanju odbrane. takođe, naglasio bih da, sada već omatorelog kanadskog umetnika, brka nikada nije znao da koristi na adekvatan način.

kasno je za hard rock, mnogo superstarova, rogovi u vreći... sve i da brajant postane darežljiv poput majke tereze.

nema razigravanja, piši propalo. šala zajebancija za džeka nikolsona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...