Jump to content

NBA


Baal

Recommended Posts

isto to sam se pitao. veze nemam, nadam se samo da će niksi da puknu kao bebine zvečke.

zbog karmela i smita. veće indijance, one napaljene, liga nije videla. samo im još majkl bizli nedostaje.

 

Да ли ово има везе са појавом ауторке ове мисли?

 

bilo je 10-2 :haha:

upravo to. :zuba:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam gledao, pratio sam rezultat pa kad sam video šta se dešava u trećoj četvrtini... To je već godinama najgora četvrtina za Toronto. Zaskoče oni protivnika u prvom poluvremenu, naprave 15-20 razlike i onda misle da su pobedili.

 

Gledao sam završnicu Boston-Čikago. Čikago pobedio ludim košem Belinelija 2 sekunde pre kraja produžetka, biće verovatno prvi u top 10 pa ćete videti. Ali sudije su im poklonile produžetak, nisu svirali čist faul na Pirsu u poslednjim sekundama regularnog toka utakmice.

 

Sad gledam malo San Antonio - Golden Stejt, držali se ratnici i bez Karija, ali su ih u trećoj stisli i San Antonio grabi ka pobedi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Каква текма синоћ Бостон-Чикаго! Белинели на крају дао немогућ шут за победу, Рондо утрпао 30 поена. Требало је Булси и раније да добију али им се наравно организација игре распадала пред крај меча.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Ck82ouXwF08

Share this post


Link to post
Share on other sites

Каква текма синоћ Бостон-Чикаго! Белинели на крају дао немогућ шут за победу, Рондо утрпао 30 поена. Требало је Булси и раније да добију али им се наравно организација игре распадала пред крај меча.

 

https://www.youtube....h?v=Ck82ouXwF08

 

rondo samo protiv bulsa sutira onako i sa onih pozicija. kad ruzice nema, rondo kolo vodi.

povredi se i deng, tj. obnovio je povredu, ali izgleda da nije nista strasno.

i da, srdjan i darko>edin i kole.

 

odlicna kosarka. prava plej-of utakmica dve ekipe koje igraju kosarku, a ne prave neki cirkus. belineli x faktor u borbi za prsten. buzer igra kao melon. noa rutinski. garnet je picka najveca.

Edited by Grob Bez Dna
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гледао сам снимак Њујорк - Детроит игране у Лондону. Приђиони је изгледао као клинац који је први пут заиграо за први тим. :haha: Имао је неколико сјајних асистенција и добро је играо одбрану, али су му покрети били некако дрвени.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гледао сам снимак Њујорк - Детроит игране у Лондону. Приђиони је изгледао као клинац који је први пут заиграо за први тим. :haha: Имао је неколико сјајних асистенција и добро је играо одбрану, али су му покрети били некако дрвени.

Ja sam gledao direktno i mogu reci da sam se smorio , interesantnije mi je kad gledam Azovmas-Turov

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boston-Čikago bila odlična utakmica, San Antonio-Golden Stejt isto. Detroit je jedna od najdosadnijih ekipa u ligi za gledati, nije baš najsrećniji izbor. Naravno da je dosadna utakmica u kojoj jedna ekipa vodi sa 15-20 razlike kroz celu utakmicu, a još se igra u Londonu, u gradu koji je u zemlji koja veze sa košarkom nema. To mi nije jasno, zašto se forsira taj London, dajte te utakmice premestiti u neke košarkaške zemlje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...