Jump to content

Liga šampiona 2012/2013.


Grob Bez Dna

Recommended Posts

иде ми на курац критеријум суђења у Европи, тј. у свим лигама осим енглеске

сваки контакт је фаул, Бог те јеб'о, па докле? играјте пичкице, шта падате к'о девојчице

 

нигде офсајда

Share this post


Link to post
Share on other sites

овај Бајерн ће освојити мудо марјаново

знам да нису играли одређени играчи, али њихова одбрана је неозбиљна

најлепши осваја

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka chast momcima, chastan poraz. bar su pokazali da su ih bez prava prerano otpisivali.

 

Ko oni?Pa i ti si ih prerano otpisivao,rekao si da ce ih u Minhenu jos vise nakantati,sta seres sada.

 

Nisam gledao utakmicu.Drago mi je sto je Bajern prosao,nebitno kakko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au brate, sta se ovo desava, u kom su tripu juce Milanezi a danas Bajern. Ali dobro, svaka cast Arsenalu na trudu i stvarno steta sto tako katastrofalno uvek odigraju prvi mec pa vec godinama ispadaju posle -zamalo- neverovatnih preokreta ali Bajern je ipak morao mnogo ozbiljnije da shvati ovu tekmu. Nadam se da ce izvuci neke pouke ako zele nesto da urade vise, mada, ko ih jebe, od Svaba se ionako navija za Borusiju a ne tim u kome svaki mali ustasa sanja da igra kad poraste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@lemi: mediji pre svega, a i svi koje poznajem. ja sam se pomirio davno sa ispadanjem, ali sam verovao u chudo sve vreme. realno je bilo da ih nakantaju, ali pitaj bilo koga s kim sam prichao zadnjih par dana u vezi utakmice da sam verovao u prolaz koliko god to bilo nemoguce.

 

btw, fabijanski odigrao utakmicu karijere. ja izneverovao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sto Barsa pobedjeje kad se bira Papa je vrlo sumnjivo i za analizu .

Elem treba istaci da je drugi gol Mesija dat iz ociglednog ofsajda (ne znam da li se pisalo o tome ovde,mrzi me da citam sve) , i jasno je kao dan da su siptarski klubovi (Barsa i ManUtd) imali pomoc sudija , ali i jedan i drugi tim su doziveli pravednu sudbinu .

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...