Jump to content

Liga šampiona 2012/2013.


Grob Bez Dna

Recommended Posts

Sa teme o spanskom prvenstvu

 

Protiv one kršine od ekipe i Modrić može da igra . Nikad 5 titula nikad kao najtrofejniji engleski klub Liverpul !!!

Kao i mnogim slucajevima bio sam u pravu pokazavsi svoju superiornost .

Za Mancester je dovoljan i jedan fan Blind Guardiana kakav je Modric , mekusac .

 

Roy Keane: "I think the referee made the right call. It's dangerous play ... whether or not he [Nani] meant it is irrelevant. No doubt about it, it's a red card. It was the right decision."

Apsolutno tacno

 

535492_412540275509228_132459092_n.jpg

Slika govori od hiljadu reci , Real je drasticno ostecen , crveni je naravno bio kao kuca , isto kao i penal Rafaela .

I stvarno je komicno da ona siptarcina sa crvenim nosem sa titulom haradinajevog kaplara kuka na sudije , pa u bukvalnom svakoj utakmici njegov tim u premijer ligi ima obilatupomoc sudija . Vec je zastitni znak UCK Junajteda produzetak vremena dok se ne da gol .

Nikad Kuruze 5 titula nikad , kmeci i placi , jebali te ti siptari za koje navijas , priznali nezavisnost Kosova oko toga se nisi ni pocesao a ovde kmecis ko ona camuga evra za jedan sasvim pravedno dosudjeni crveni karton , kmeeeeeee

  • Upvote 6
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

колико лупетања од стране фрустрираних навијача клубова који не играју ЛШ

 

а да, Рој Кин је у сукобу са целим клубом јер је шкартиран, па сад прича бесмислице

  • Upvote 3
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

колико лупетања од стране фрустрираних навијача клубова који не играју ЛШ

 

valjda je reč o jednini

 

 

 

 

FORZA MILAN

 

 

 

Hoću Real u drugoj fazi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Рој Кин је у сукобу са целим клубом јер је шкартиран, па сад прича бесмислице

Ma, Roj Kin je inace mentolcina, pa ne znam ko njega slusa uopste... Uvek bio, a ja sam navijac Junajteda otkad znam za fudbal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

најбољи ми је кад ово напише :haha:

 

Evo Radmize da te oraspolozim da ne kmecis kao neki tamo crnac , pesme koja ce te uvek podsecati na poslednju titulu u istoriji i buducnosti UCK Junajteda , jer dapace 5 titula nikad necete osvojiti , nikad kao Liverpul !!!

 

http://www.youtube.com/watch?v=CzycFeqNxIA

 

могао би мало да мењаш фазоне

Da ih menjam cesto kao ti sto menjas klubove za koje navijas ? Pa nisam toliko domisljat .

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ако је оно величанствена победа...

a sta bi ti radmize , dva puta ste vodili u dvomecu i dva puta ispustili pobedu . Niste ni dali gol u revansu , nego je Ramos slucajno dao , opustivsi se previse jer nije imao motiva da igra protiv tamo nekog UCK JUnajteda .

Pa nije UCK JUnajted Liverpul pa da se digne posle preokreta , sramota je da se na Teatru dopinga cuje ole ole , pozorisna publika .

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

394737_475386129182310_1438734624_n.jpg

 

ali najjace mi je kada Fergie uzme da raspravlja o nekoj sudijskoj nepravdi. poor Utd, koliko je samo primera bilo iz ove ili prethodnih sezona gde sudije direktno uticu na mec u njihovu korist: crveni i penal protiv Liverpool-a, 2 crvena i gol iz offside-a protiv Chelsea, dirktan crveni Gerrardu u kupu prosle sezone i da ne nabrajam vise... start od juce realno nije bio za direktan crveni, i jeste uticao na mec, ali Ferguson moze samo da cuti po pitanju sudijskih odluka. Modricev gol ne bi sprecili ni sa 15 igraca na terenu.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo tako , vestacke instant tvorevine NSFP-a , fudbalske Cedevite i Igokee , neki tamo MAncester neka tamo Barselona , pre devedesetih kurton ekipe , nakralo se i da je kosmicke pravde ne samo da bi im se vracali kartoni nego i oduzimale nepravedno osvojene titule .

Edited by Hail Metal
  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...