Jump to content

Liga šampiona 2012/2013.


Grob Bez Dna

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

imali su zimsku pauzu, jebe to Nemce, ali popišaće se po Šahtjoru u Dortmundu

 

 

 

no, mnogo je zanimljivije što će Juventus da izbaci Seltik i onda ''pošteno'' izvuče Galatasaraj u narednoj fazi.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu morali ni Juventus,Bajern i PSG dobiti...pa su dobili.

 

no, mnogo je zanimljivije što će Juventus da izbaci Seltik i onda ''pošteno'' izvuče Galatasaraj u narednoj fazi.

 

Ja bih voleo da Milan prodje Barsu,pa da onda posteno izvuku Milan.I oderu ih ko volove u kupusu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juventus je po meni favorit iz senke,izbalansiran tim,pametno igraju,jeste Seltik krs al ne pamtim kad je ih neko onako lagano i ubedljivo dobio na njihovom stadionu. Nadam se da ispadaju i Real i Barsa,Bajern trenutno deluje najbolje ali su strucnjaci da se sebi poseru u usta tako da ih ne bih favorizovao

 

Navija se za Junajted,ali su rezultati ove sezone daleko bolji od igre i tesko da tako mogu do kraja,al ko zna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juventus je po meni favorit iz senke,izbalansiran tim,pametno igraju,jeste Seltik krs al ne pamtim kad je ih neko onako lagano i ubedljivo dobio na njihovom stadionu. Nadam se da ispadaju i Real i Barsa,Bajern trenutno deluje najbolje ali su strucnjaci da se sebi poseru u usta tako da ih ne bih favorizovao

 

Navija se za Junajted,ali su rezultati ove sezone daleko bolji od igre i tesko da tako mogu do kraja,al ko zna

 

Real osvaja!

  • Upvote 6
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da Juventusu lako moze doci na naplatu nedostatak klasnog napadaca kada zagusti. Ali svakako se slazem, favoriti iz senke.

Borusija takodje moze da iznenadi, mada im po meni fali jos par godina iskustva da bi isli do samog kraja, previse osciliraju u toku same utakmice.

S obzirom na formu u prvenstu i LS, Bajern trenutno deluje najubedljivije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bajern deluje najubedljivije zato što igra u kurac ligi. Malo sutra bi se on šetao kroz ligaške utakmice da igra u Premijer Ligi. Jeste Bundesliga jedna od najjačih liga trenutno, ali svejedno nijedan klub ne može da parira Bajernovim igračima koji su ubedljivo najskuplji u toj ligi. A u ligi šampiona je naleteo na Arsenal koji je u minus fazi, Venger pred otkazom, jedva su pobedili Aston Vilu u ovom kolu, a Aston Vila je u zoni ispadanja. Zato Bajern izgleda najdominantnije, a videćeš, čim nalete na malo tvrđi orah ima da popucaju kao lajsne.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Бајерн има карину од тренера и то ће им доћи главе. Додуше, тек ће једна још већа карина да дође да их тренира али то је друга прича.

Ја се све надам да ће уз добар жреб и мало среће Борусија да освоји, али тешко.

Реал ако прође Јунајтед биће највећи фаворит, из потаје вребају Жабари ...

Када се сабере 2 и 2 свакоме је јасно да Реал осваја.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja da sam alegri ne bih se branio,igrao bih manje-vise isto i sa istom postavom kao u milanu,jer ekipa nije preiskusna da cak i na 1:0 ne padnu mentalno,a to je onda kraj.igrati na sredini ostro i sa stalnim priiskom na loptu,ru barsa nema sanse.ali ne sumnjam da ce biti crveni za barsu (i to neko iz odbrane) i to je to,nema ovaj milan iskustvo pa ce tu puci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

biće zaebano jer Milan nema prava krila da odrade kontranapad, ali svakako bi mogli da uture koji gol

 

neće biti naivno, ništa nije gotovo, ako niko drugi onda može i sudija da zasere

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne bih se ja brinuo za kontre,ne trebaju im ni narociti sprinteri jer ako ovako bude barsa nece imati nikog ni nazad ko moze konstantno da trci i da pokriva,a milan je vise nego solidna trkacka ekipa,na prosloj utakmici su to pokazali,ima tu dosta ljudi koji mogu to da istrce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако вам требају добри стримови за разне утакмице, користите овај сајт: http://www.wiziwig.t...php?part=sports

Ко неће да се петља са другим програмима, нека гања Флеш линкове са више од 500kbs

Ко хоће да се мало потруди, нека инсталира овај програм http://forum.wiziwig...y-TorrentStream

Само испратите упутства и после са сајта наведеног на почетку овог пасуса отвара AceStream и TorrentStream линкове.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Радиш на Б92? Кажи Шарановићу да пуше курац и он и његов смрдљиви Ливерпул!

 

Manchester United

De Gea; Rafael, Ferdinand, Vidic, Evra; Carrick, Cleverley; Nani, Giggs, Welbeck; Van Persie.

SUBS: Lindegaard, Evans, Valencia, Kagawa, Rooney, Young, Hernandez.

Real Madrid

Diego Lopez; Arbeloa, Varane, Sergio Ramos, Coentrao; Alonso, Khedira; Di Maria, Ozil, Ronaldo, Higuain.

SUBS: Adan, Pepe, Albiol, Kaka, Modric, Callejon, Benzema.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...