Jump to content

Liga šampiona 2012/2013.


Grob Bez Dna

Recommended Posts

Свака озбиљна екипа има двојицу-тројицу или више прекаљених легенди клуба. Реал има Касиљаса и Рамоса, Барселона Ћавија, Инијесту и Пујола, Јунајтед Гигса, Сколса и Фердинанда, Бајерн Лама и Швајнштајгера итд. Арсенал нема никога. Нема капитена са ауторитетом, нема некога ко ће да стане на лопту, нема ништа. Ово је јако неозбиљно. Покашавју да играју на пасове, али су лоши у томе и то може да прође против неке беде попут Вест Хема или Норвича, не против Бајерна.

 

Није Ван Перси луд.

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Свака озбиљна екипа има двојицу-тројицу или више прекаљених легенди клуба. Реал има Касиљаса и Рамоса, Барселона Ћавија, Инијесту и Пујола, Јунајтед Гигса, Сколса и Фердинанда, Бајерн Лама и Швајнштајгера итд. Арсенал нема никога. Нема капитена са ауторитетом, нема некога ко ће да стане на лопту, нема ништа. Ово је јако неозбиљно. Покашавју да играју на пасове, али су лоши у томе и то може да прође против неке беде попут Вест Хема или Норвича, не против Бајерна.

 

Није Ван Перси луд.

 

Vilšer je na putu da to postane, ali ostatak jeste komedija, pogotovo odbrana i golman.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kad god sam gledao Manonea - Arsenal je pobedio i ovaj skinuo par zicera...nasuprot tome, kad god je branio Scesni bude remi ili poraz, a Poljak napravi gomilu gluposti...mozda je samo konicidencija...ja bih turio Manonea, kad vec nemaju boljeg, a vi kako 'ocete

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја бих волео више него ишта да легне Манчестер.

Кућу бих ставио да пролазимо. Не само шротив њих него против било које екипе из Енглеске.

 

Само Жабаре да избегну.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...