Jump to content

Liga šampiona 2012/2013.


Grob Bez Dna

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

gledao samo 2. poluvreme, i po njemu mogu samo da ponovim ono što sam rekao i pre 10 dana: kada Slinčester igra protiv superiornijeg tima u očaju dobiju crveni karton i onda popuše

 

istorija se ponavlja, ne znam ko je srao da Nani nije trebao da dobije crveni, ne nego svako može da diže noge kako mu se sviđa, pebrojao bubrege čoveku

 

ako ne on neko drugi bio dobio crveni jer pičkasta ekipa poput Junajteda to jednostavno uvek radi kad je nemoćna na terenu

  • Upvote 5
  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledao samo 2. poluvreme, i po njemu mogu samo da ponovim ono što sam rekao i pre 10 dana: kada Slinčester igra protiv superiornijeg tima u očaju dobiju crveni karton i onda popuše

 

istorija se ponavlja, ne znam ko je srao da Nani nije trebao da dobije crveni, ne nego svako može da diže noge kako mu se sviđa, pebrojao bubrege čoveku

 

ako ne on neko drugi bio dobio crveni jer pičkasta ekipa poput Junajteda to jednostavno uvek radi kad je nemoćna na terenu

 

 

Бата зна, али зато Мурињо нема појма

 

http://www.goal.com/en-india/news/221/champions-league/2013/03/06/3801733/mourinho-the-best-team-lost?source=breakingnews&ICID=HP_BN_1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Против Бате ни Леми није могао да се избори у изношењу чињеница.

 

Ја који сам све пратио са стране нисамо могао да се одлучим да ли је исправније рећи спопер, штопер или централни бек.

Верујем да је већина у дилеми.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na stranu hejt za Fergija i UCK fore i to, ono je prilicno sramotan crveni koji je definitivno promenio tok tekme. Ali jbg, sta je, tu je, sad se samo nadam da ce Realu zapasti Borusija i oprati ih ponovo, a potom i osvojiti titulu. Zasluzili su ljudi, igraju najbolji fudbal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledao samo 2. poluvreme, i po njemu mogu samo da ponovim ono što sam rekao i pre 10 dana: kada Slinčester igra protiv superiornijeg tima u očaju dobiju crveni karton i onda popuše

 

istorija se ponavlja, ne znam ko je srao da Nani nije trebao da dobije crveni, ne nego svako može da diže noge kako mu se sviđa, pebrojao bubrege čoveku

 

ako ne on neko drugi bio dobio crveni jer pičkasta ekipa poput Junajteda to jednostavno uvek radi kad je nemoćna na terenu

 

Lupetas gluposti, sto doduse nije novo.

United je igrao dosta bolje, ali jbg ... sudije guraju Spance, kao i obicno.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na stranu hejt za Fergija i UCK fore i to, ono je prilicno sramotan crveni koji je definitivno promenio tok tekme. Ali jbg, sta je, tu je, sad se samo nadam da ce Realu zapasti Borusija i oprati ih ponovo, a potom i osvojiti titulu. Zasluzili su ljudi, igraju najbolji fudbal.

 

kramponi u rebra = crveni, koji vam je

  • Upvote 4
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...