Jump to content

Liga šampiona 2012/2013.


Grob Bez Dna

Recommended Posts

Oću bre da vidim naslov ''Menađer bizmismen taj i taj, koji stoji iza tih i tih igrača u JSL, prebijen ko pička nakon što je izvučen iz svog lukuznog džipa, onda je došlo do sukoba obezbeđenja i maskiranih napadača, al kad su se prepoznali i shvatili da su ''kolege'', udruženim snagama su mu jebali majku'',

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj naslov neces videti posto su ti isti vodje navijaca u dilu sa kojekavim mesetarima i u zvezdi i partizanu, pa nam zato fudbal i jeste u kurcu u kakvom jeste. Posle ovoga veceras zaista mislim da ako zvezda ne moze da ovakvom partizanu uzme titulu treba da se ugasi zajedno sa njima.

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Срећом па је Лаловић упао у новинарске воде, па ћемо једног дана дочекати да читамо чланке поштених новинара.

 

Звезда је јаднија и од оваквог Партизана.

 

brbej-eciaeoc-l.jpg

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je ta prefinjena faca uctivog i obrazovanog mladog gospodina koji zeli to tesko breme da skine sa pleca (ruke) jadnog scepe. Ako meni nesto vise ide na kurac od toga koliko nam je jadan fudbal, to je koliko neke polupismene tetovirane seljacine sebi daju za pravo, i to uz punu (precutnu) podrsku uprave. Nije Scepovic kriv sto niti jadan zna da igra fudbal niti ga iz nekog misterioznog razloga i dalje drze tu..

 

*edit* Oni su se zapravo salili, mi to samo ne razumemo. Gde su mladi tu je i sega.. http://www.zurnal.rs/2013/08/07/scepovic-dao-sam-traku-navijacima-nisu-je-skinuli-kimi-mi-smo-prijatelji/index.html

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

šta ja da objašnjavam kad ljudi ovde niti znaju bilo šta o tim ljudima, niti ih interesuje da čuju nešto

imaju sliku u svojoj glavi, formiranu medijskim napisima i to je to

 

jebo mater koliku ruku ima, uživo izgleda još strašnije

  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta ima da se zna o ljudima, kao da to ima bilo kakve veze... Riječ je o principu, o tome šta se dešava.

 

Koliko je sve ovo mučno i odvratno. Pa gle tu sliku iznad! Da ti se stomak okrene.

Edited by Descender
  • Upvote 5
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta ima medijski napisi da formiraju mišljenje o tome kad na evropskoj utakmici mrcina sa tribina siđe na teren i skine kapitensku traku igraču koji je nastupao na toj utakmici, a niko ništa ne uradi i ne pomjeri se. Šta da je mu je npr. slomio vrat?

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opusteno, ne bi on, drugari su. Kapiram da ce neko mozda reagovati kada bude krenulo kao u Argentini da igraci strahuju za zivot i zivot svoje porodice kada udju u seriju losih partija. Ali, sta tu cudi, sve je to ista ekipa koja nas odavno terorise, db-ovci i njihova deca koje ne smes ni da pogledas ili ides ulicom ka njima na nacin koji njima ne odgovara, a sada su poceli da odredjuju i ko ce da nosi kapitenske trake, uskoro i ko sme u prvi tim i na stadion. Ne znam samo da li je nekom od tih bolida palo napamet da bi taj isti scepovic bio makar duplo manje nesposoban kada ne bi strahovao od reakcije juga svaki put kad pipne loptu.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...