Jump to content

Premier League


Јарослав

Recommended Posts

naravno da ga zanima,samo ljudi iz uprave dobro cijene sta moze da prodje sta ne.mislim,zanima ga da mu je stadion krcat,ne iz ljubavi.prodaja baneta bi svakako izazvala bojkote,zato su lampardu i dali novi ugovor,iako zele da ga se rijese zbog plate vec par sezona ovi mamlazi iz uprave.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ako,Venger,ima,pameti, kupiće, Runija,koliko,god,da,košta

 

svi,renoviraju,timove,i,naredna,sezona,je,maltene, godina,nulta,Arsenal,ima,veliku,šansu,da,nešto,uradi, u,LŠ,sa,2-3,pojačanja

 

Fergi,otišao,Murinjo,se,priprema,Real,se,raspada, Bajern,eksperimentiše,Barsa,uigrava,tim,a,Ćavi,više,nije,mlad,Borusija,će,teško,da,ponovi,sezonu,mora,Venger,nešto,da,učini,inače,piši,propalo

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno da ga zanima,samo ljudi iz uprave dobro cijene sta moze da prodje sta ne.mislim,zanima ga da mu je stadion krcat,ne iz ljubavi.prodaja baneta bi svakako izazvala bojkote,zato su lampardu i dali novi ugovor,iako zele da ga se rijese zbog plate vec par sezona ovi mamlazi iz uprave.

 

Blagi, vrati se u stvarni svet, kakvi bojkoti, par natpisa, malo skandiranje, malo mahanje zastavicama itd...

navijaci imaju uticaja samo u neozbiljnim poluraspalim klubovima poput zvezde i sl

 

ako,Venger,ima,pameti, kupiće, Runija,koliko,god,da,košta

 

Ako Mojes ima pameti, nece prodati Runija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blagi, vrati se u stvarni svet, kakvi bojkoti, par natpisa, malo skandiranje, malo mahanje zastavicama itd...

navijaci imaju uticaja samo u neozbiljnim poluraspalim klubovima poput zvezde i sl

 

nije ti to juventus da svakog zabolje sto igraju pred polupraznim stadionom svaku utakmicu.bio sam tamo pa znam,cak smo i neku anketu radili kad su skontali iz koje vukojebine dolazimo jer su angazovali posebnu kompaniju da radi popularizovanje kluba u drugim zemljama.nece navijaci uticati na najbitnije stvari,ali ce se ugadjati navijacima,pa sta mislis sta teri i lampard i dalje rade u klubu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...