Jump to content

Premier League


Јарослав

Recommended Posts

Imaš do kraja sezone svaki od ta tri po jedan, i samo jedan u jednom kolu može da se odigra. Do sada sam preko sto poena ja mislim izgubio na klupu, sad više ne smem taj bench boost ni da odigram.

 

Van Gaal napolje svakako, ovako više ne može. Giggs će ja mislim da bude do kraja sezone.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Giggs će ja mislim da bude do kraja sezone.

 

Misliš da nema šanse za Murinja? Kontam da bi ga u ovom momentu navijači oberučke prihvatili. Je l' slobodan u ovom trenutku neki drugi vrhunski trener?

A za Giggsa se priča da nije još dovoljno samostalan da bude glavni trener, natam naovam.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

A van Gaal će biti spreman za utakmicu u ponedeljak? :D

 

Zajebavam se ja, sve i da hoće, ne mogu da postignu samo birokratiju da odrade pa da u ponedeljak bude Murinjo, samo bi bio hit da igra protiv Čelzija u ovom trenutku :D

I da mogu da stignu da ga zamene, sigurno bi radije da izbegnu takav cirkus, to napravilo finu tenziju i pre, i za vreme, i posle utakmice xD

Al' bi stadion bio pun ki oko!

 

gle ovaj Arsenal

 

pre drugog gola čist faul, doduše

 

Al' je zato prvi najlepši gol kola, zlo

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • If I don’t use my free transfer, do I get two the next Gameweek?
     
    If you do not use your free transfer, you are able to make an additional free transfer the following Gameweek. If you do not use this saved free transfer in the following Gameweek, it will be carried over until you do. You can never have more than 1 saved transfer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taman.

 

Jajeta i nisam hteo da menjam, nego se naložio da ubacim De Bruyneta, koji je sakupio samo poene na prisustvo, a nije mi se uklapalo u finansijsku koncepciju da ga zamenim s nekim drugim. Jebo me on.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvo kolo, kad sam sa 35 poena napredovao jednu poziciju :haha:

 

Još Alderwierelrerlrld mi na klupi a najviše poena sakupio od cele moje ekipe. Išao sam logikom da će pre Totenhem u gostima da ga primi od Evertona nego Utd kući od Svonsija, pa stavio Smallinga.

Primiše i jedni i drugi po jedan, međutim Alderwierierldl ubilježio asistenciju. A u sledećem kolu Newcastle - Utd, Spurs - Leicester, a ni Newcastle ni Lester poslednja 3 kola nisu dali gol... Da l' će pre da se aktiviraju u gostima Mahrez - Vardy ili kod kuće Žoržinjo i Mitar panj? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...