Jump to content

Premier League


Јарослав

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Već drugu nedelju ne menjam igrača u fantasyju, ušao pre nedelju dana i vidim neće još, mrzelo me...

 

Bleji mi u napadu Martial sa racopanim stopalom...

 

I Kompany mi povređen... Pih, taman sam krenuo da stižem nemesis Lalovića i njegove pomahnitale crnce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Остала је ћелава глава на клупи, тако ми и треба кад се правим паметан.

Само да Ливерпул крене да добија и те разне Кристал Паласе и Вотфорде, па да буду озбиљан тим.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Мурињо на конференција направио тоталну Телевиса пресенту... Играчи ме издали, не слушају моје инструкције, прошле сезоне сам ја узео титулу довео сам их на већи ниво него што они заиста могу...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I nije daleko od istine, moraju da ga slušaju da bi mogao da baca svoju mađiju. Al' ga ukopala arogancia, mislio da je važniji od muze iz svlačionice...

 

A ti, jebem te, jesi osvojio u 60 poena u fentaziju? Ja ubacio Vardyja od ovog kola i ostavio ga na klupi slučajno, zaboravio da rasporedim, jebli me kurci...

 

Je l' 'oće ovaj autocorrect možda da mi ubaci igrača druge pozicije umesto Smallinga, pošto mi je i drugi odbrambeni sa klupe nedostupan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јок, 49 кад уђе велики Бред Гузан. А размишљао да ли да ставим Кутиња или Жируа у тим, избор ми је био сјајан. Мораће да се иде у минус следеће недеље да се очисте Бент и Тадић.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jes malo, jbg, posebno kad krene kopiranje, al' kad iskopiraš možeš samo da držiš korak s nekim, ne i da ga prestigneš...

 

Al' ne mož ni da ih kriviš, koga da staviš u napad kad Ighalo i Vardy daju golove svakog kola, eto meni je Giroud tu pored njih, da začini malo. Dok nisam Ighala ubacio, nisu mi napadači skupili ukupno 30 poena od početka sezone xD

 

Ja pokušavao, nadao se, držao Depaja, Marsijala, ali džaba, Van Gaal ih razmesti i od ljudskih igrača napravi čunjeve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јебига, зато лагано падам у лигама мега ми је досадно да убацујем сад Вардија и Мареза, а Езила превише не волим да бих га ставио у тим. :D

Мада сам после данашње текме у озбиљно размислио да ову двојицу из Лестера. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...