Jump to content

Premier League


Јарослав

Recommended Posts

Van Gaal je pacijent, čudi me da i dalje ima odrešene ruke da kontroliše situaciju. On je i nabrojao skoro u nekom intervjuu Felainija kao napadački orijentisanog igrača, nisam hteo da citiram ovde, reko ae možda malo vadili novinari iz konteksta...

 

Klop da dođe bi bila bombonica, ovo sad kol'ko proradi, proradi na mišiće, nema ni moega.

 

Код Гвардиоле би Фелаини играо левог бека.

 

Клоп ће у Бајерн. Тако ми мирише.

 

A i Gvardiola je pobednik.

 

Šta je babi milo :bigblue:

 

 

 

Ima tu nekih klubova u Jevropi što treba da se počiste...

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čekamo danas čudo u poslednjim trenucima, da dovede United NAJBOLJEG NAPADAČA NA SVETU...

 

Tj, izvinjavam se, da DOVEDE najboljeg na svetu.

 

 

I kakvo bolesno kolo, ja odigrao wild card, zamenio većinu igrača, zamalo stavio Ayewa, al' kao ae možda ga trejdujem neko naredno kolo, neće valjda tako lako da pokida protiv Uniteda... I crnja razvalio. Dobio sam 23 poena... Ubacim Kutinja, dobije crveni... Mahreza, povredi grbinu...

 

Izbacio sam Tadića, nije ni igrao prošlu utakmicu, a na ovoj dao 2 gola :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam ga prodao pred ovo kolo, jeb'o me pas. kutinjo isto prodao. brat pele 18 bodova, ostatak tima zajedno 14.

 

berahino, za koga sam smatrao da će mi biti jedna od glavnih uzdanica, nije uspeo da se udomi na vajt hart lejnu, tako da će nastaviti da ne igra kao i do sad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dao je lep gol, ali da ne igra zabio bi već neko drugi.

Najbolji igrači Liverpula su bili belci, crnci su prevara uglavnom.

 

Замишљам Хејла као тренера Ливерпула.

 

Секретар клуба, зна се ко. :bigblue:

 

163812_1661814897829_4587501_n.jpg?oh=4837b7f0835c5c3520a1dc3e4b840f9b&oe=56A3944E

 

Igrali bi borben fudbal, dugi pasovi, igra po bokovima, odbrana stamena, 4-4-2 formacija.

Naravno neki tamo crnci bi mogli da volontiraju na dezinfekciji dela tribina gde dolaze gostujući navijači.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...