Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

niko ko ima manje od 185 cm visine ne sme biti na funkciji

jel bicepsi izvlace prosek ?

 

Bolje smisli kako da skinemo ove alternativno-narkomanske tiranine sa trona yumetala.Anonimusi nam vladaju forumom.

Ma za te pacijente ne treba velia taktika , nek Kuruz smuva smorok ionako se pali na njega , pa nek je posle gurne sa nekog tamo mosta , eto prosto resenje za jednog moderatora .

Jarcoslava prijaviti da siri separatisticke ideje Aleksandru Vucicu da ga hapsi .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Доктор би имао ту гомилу посла око брисања што људи, што безвезних тема.

 

У неформалном разговору са београдским медијима легенда клуба Стјепан Штеф Бобек је објаснио једном за свагда ко је аутор идеје да Партизан носи црно - беле дресове,да се не би више у јавности лицитирало са разноразним верзијама!

 

- Ја сам директни кривац што је Партизан постао "црно-бели",јер сам то у име играча предложио тадашњем генералном секретару Артуру Такачу!

Све се десило док смо били на турнеји по Јужној Америци 50-их година прошлога века. Тада смо одиграли пријатељски меч са Јувентусом и добили на поклон две гарнитуре њихових дресова,јер су били одушевљени нашом игром!

Наши играчи су били одушевљени квалитетом и бојом нових дресова па су ме замолили да у њихово име тражим да их стално носимо!

То се на крају и остварило и Партизан је до дана данашњег остао "црно-бели"!

Edited by Ефенберг
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Из Журнала:

 

У питању су према незваничним информацијама Гренди Перозо,Кристијан Куева и Жил Нгомо. Први је искусан дефанзивац, који се доказао у дресу репрезентације Венецуеле, други је паклен плејмејкер, какав недостаје Звезди.

 

 

Паклен плејмејкер. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...