Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

Kako zatvor preobrati coveka , Dzajic lopovcina sad poceo da bije ostale lopove . Sve pohvale . I jos kazu Goli Otok nije valjai , nego sta je ?

Ocekujem da delije podrze Dzajica i na kosarkaskim utakmicama skandiraju protiv Covica , sto ce se negativno odraziti na njihovu sezonu .

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако је истина ово што се прича, онда је Човић у праву. Џајка професионалка није хтела ништа да потписује. Какав је то председник клуба? А видим и да је неки геније хтео Петковићу да да плату већу од 8000 евра месечно, а Човић је био против.

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

ništa ja pohlepnom udbinom doušniku ne verujem. gle samo kakve grimase pravi, nisu tu čista posla.

 

pravi gani, da su pametni, pogledali bi ponekad onu čuvenu uvalinovu konferenciju za novinare. možda bi skapirali kako im je klub sistematski uništen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ево шта каже брат му Курир....

 

 

Čović: Džajiću, ti si ga doveo u klub. Postavljen je kao pravnik, a sad saznajem da je čovek inženjer.

 

Zečević (ubacuje se u razgovor): Ma, slušaj. Teraj se u pi.ku materinu!

 

Čović: Kako to misliš?

 

Zečević: Tako lepo, teraj se u pi.ku materinu!

 

Čović: Džajiću, molim te, interveniši, ne želim da se meni kao potpredsedniku ovako obraćaju.

 

Džajić: Pun mi te je ku.ac. Hoćeš da budeš predsednik? Evo ti moja stolica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

али пазите ви тај разговор

 

Kao što je MOZZART Sport već pisao, povod za obračun na relaciji Džajić - Čović bio je generalni sekretar kluba Miodrag Zečević. Naime, Čović je već nekoliko dana nezadovoljan radom prvog operativca crveno-belih, što mu je i rekao u telefonskom razgovoru. Na to mu je Zečević odgovorio:

"Da se ti teraš malo u p... materinu, budalo!"

 

Informer navodi da se Čović ekspresno posle toga obreo u Ljutice Bogdana. Odmah se zaputio u kancelariju predsednika Džajića. Doslovce mu je rekao:

"Je l' ste ti i tvoj šurak možda neke engleske kraljice, pa radite za platu bez ikakve odgovornosti. Znate samo da psujete ljude, da li znaš možda šta mi je tvoj šurak Zečević rekao?"

 

Za sve u klubu Džajina reakcija je bila neočekivano žestoka. Odgovorio mu je:

"Pun mi te je k...., ćoravi! Je..ću ti majku, sad ću da ti polomim naočare!"

 

Tada je, tvrdi izvor Informera, i Čović stao u gard.

"Nemoj da mi psuješ majku", viknuo je Čović, a kad mu je Džajić kazao da ga se ne plaši, potpredsednik mu je rekao:

"Onda i ja tebi j..em mater!"

 

 

 

 

 

али "онда и ја теби јебем матер!" ахахахахахаха

па то је горе него кад је другар рођеном буразеру псовао његову половину мајке

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...