Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

Срећа па се Лаловић није експонирао по питању обележја клуба.

 

Остала ми једина мајица у Смедереву...

Мали Ристић одличан, Јовић оно што је рекао Довла, одлично се кретао, али се усрао. Добар је мали. Ковачевић покушавао нешто напред, ал' не да не иде...

Одбрана хаос, Шкунтелар пролазио како је хтео. Гробље заслужило победу, јесмо били бољи у првом, али у другом су нас самлели. Ужасни смо назад, јесте Рајко усрао гол, ал' да њега нема сви би нам по два комада убацивали.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seljačina. Nije ni onaj naš slika i prilika gospodina, al ovo je baš seljačina. Ko i kapiten mu. Ogavština.

 

Sto ne oba? :haha:U pravu je skroz covek. I dok je Mrdja bio tu da zapravo iskoristi sanse, jbg. Ne znam, tesko mi je jbg, nije lako biti objektivan kada -opet- izgubimo sa slobodnjaka derbi, jbg, razumite me. :udri: Dobili ste na iskustvo, cestitke jos jednom, ali postaje mucno gledati kako gubimo derbije, jbg.

Jebiga tebreks, bedni smo i jedni i drugi. Naša prednost u odnosu na vas je, kao što svi znamo, kao što svaki "stručnjak" stalno ističe, u tome što smo zadržali tim koji je izgubio titulu i igrače koje apsolutno niko u Evropi nije hteo. :haha: Ovo je vaša realnost, ovakvi ste morali biti i prošle sezone, ali eto, nekom se digla patka da na silu osvojite titulu i to je to. U krizi ste žestokoj i dobro još i izgledate na terenu, kako je moglo biti.

O tvom viđenju tekme, zaista ne treba pričati. Ne znam šta si gledao.

 

Jebiga tebreks2, Kukate godinama kako se mladima ne pruža šansa u zvezdi, jednom kada zaigra mlađani debitant - drvlje i kamenje. Ne vraća se tako stara slava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јавио се некада први стрлац ЈСЛ и, уз Кежмана, најбољи нападач кога је ова држава видела.

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/iliev-partizan-dve-klase-ispred-zvezde-niko-nas-nece-zaustaviti-na-putu-ka-tituli/87197

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seljačina. Nije ni onaj naš slika i prilika gospodina, al ovo je baš seljačina. Ko i kapiten mu. Ogavština.

 

 

Jebiga tebreks, bedni smo i jedni i drugi. Naša prednost u odnosu na vas je, kao što svi znamo, kao što svaki "stručnjak" stalno ističe, u tome što smo zadržali tim koji je izgubio titulu i igrače koje apsolutno niko u Evropi nije hteo. :haha: Ovo je vaša realnost, ovakvi ste morali biti i prošle sezone, ali eto, nekom se digla patka da na silu osvojite titulu i to je to. U krizi ste žestokoj i dobro još i izgledate na terenu, kako je moglo biti.

O tvom viđenju tekme, zaista ne treba pričati. Ne znam šta si gledao.

 

Jebiga tebreks2, Kukate godinama kako se mladima ne pruža šansa u zvezdi, jednom kada zaigra mlađani debitant - drvlje i kamenje. Ne vraća se tako stara slava.

 

Ne lupaj, prošle godine smo bili duplo bolji i od vas i od sadašnje ekipe. Sa Milijašem, Ninkovićem i Mrđom koji su za 4 klase bolji od svakog igrača pojedinačno na jučašnjoj utakmici. Tako da se nikakva patka nije dizala niti je titula osvojena na silu. Ove godine smo tu negdje po nekvalitetu, mada vi imate za nijansu bolje napadače.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ni gledao utakmicu.Bio na vikendici sa ekipom,kum i ja se odrali kao svinje.

 

Kudikamo pametnija opcija. @truli - nemam ja problem da se mladjima daje sansa, lamentujem cinjenicu da su oni matoriji koji nesto valjaju (guzonja i mrdja) talnuti a ostavljeni su fudbalski invalidi sac ez Mijailovic i kompanija i dovedeni jos gori pajseri tipa...hmm..manje vise sva pojacanja. A slazem se za klince, moraju da se forsiraju, nema druge, ali mi bode oci kako su od ovog Jovica napravili katastrofu posto ga toliko forsiraju i nabudzuju da decko jednostavno, za sada, ne moze uopste da se nosi sa pritiskom. Malog Ristica niko ne fula 2% i zato je konzistentno najbolji igrac kod nas posle Rajkovica. Jbg, ne znam, depresivno mi je sto ne vidim kako ce nesto da se promeni za sledeci derbi, a mi za sada nemamo ko da nam mune, dodjosmo do toga da je vama Skule invalid manje nesrecna opcija u odnosu na to sta mi imamo :udri:

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne lupaj, prošle godine smo bili duplo bolji i od vas i od sadašnje ekipe. Sa Milijašem, Ninkovićem i Mrđom koji su za 4 klase bolji od svakog igrača pojedinačno na jučašnjoj utakmici. Tako da se nikakva patka nije dizala niti je titula osvojena na silu. Ove godine smo tu negdje po nekvalitetu, mada vi imate za nijansu bolje napadače.

Pa tim igračima su obećavani bonusi, evropa, kurac-palac, kada je realnost udarila šamar - raspad tima. U tom smislu sam govorio, o timu koji je bio prejak za klub u apsolutnom finansijskom kurcu. Umesto da su vam klinci igrali i prošlu sezonu, sticali iskustvo i da im je rasla cena, pa da od transfera uzmete neki dinar, sada ste u još dubljim govnima. Ali, avaj, dočekaste titulu.

O vođenju kluba od danas do sutra. Što vaši čelnici rade 20+ godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace, ovaj Lalatovic je nevidjeni saban. Mene je godinama unazad nerviralo kako ste imali neke tog kalibra seljacine koji su dalje potpirivali mrznju izmedju timova umesto da daju svetao sportski primer, a evo sada i mi dovedosmo seljacinu koja komplekse sto je selektovao idiotski tim leci sabanizmom. Ne smatram cak ni da je krs trener, ali -on- je dovodio ove polusvetove poput little bosnian-a i ekipe, pa nema sta da se zali sto mu je tim pun invalida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije on nikoga salektovao, sada druga je stvar sto je pristao da radi u tim uslovima. Drugo, nije on psovao u mikrofon, nego se sklonio sa strane, jbg uhvatila ga malo kamera jedva i da se cuje. I ja bih opsovao stoku... Sama rec kaze, stoka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je godinama unazad nerviralo kako ste imali neke tog kalibra seljacine koji su dalje potpirivali mrznju izmedju timova umesto da daju svetao sportski primer, a evo sada i mi dovedosmo seljacinu koja komplekse sto je selektovao idiotski tim leci sabanizmom.

Daj bre, a šta je Lukić radio godinama?! Razmisli malo pre nego što postuješ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pazi, ne ulazim ja uopste u to da je navijacka stoka stoka, to se podrazumeva, jbg. To je kao da ulazis u diskusiju sa siptarima. Ali poenta je da lik podseca neodoljivo ostrascenoscu na neke bivse grobarske trenere kao Stanojevica, a to mi iskreno ide na kurac. Radi covece svoj posao, pokazuj da si pravi zvezdas tako na terenu. A jeste on selektovao tim, imali smo sasvim igrivo-los-ali-pristojan-nista-gori-nego-sada-tim kada je on poceo da se proserava sa "treba nam jos 7-8 pojacanja" i onda su krenuli avramovski, bosancici i ostala ekipa. Bili bi inace losi, stoji, ali s obzirom da ovi ljudi nisu nista novo doneli, to je na njemu iskljucivo.

 

I drugo, Lukic je tek posebna seljacina, ali konkretno pricam o trenerima.

Edited by Salvation
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav crni najbolji deo tima,odbrana nam je takva rupa da bi joj cak i Lalovicev rektum pozavideo.Nista u Zvezdi ne valja,sve treba pojacati,i ako zaista dodje do ovoga to moze biti samo pozitivno.Dobro,i njemu ce se posle dugovati i oprastace dugove,klasika,ali sta da se radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...