Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

Ja bolestan? Ja sam u tim godinama radio i zaradjivao pare,nisam se tukao sa kojekakvim sljamom i plasio ljude po gsp-u. Doduse,to nisam radio ni sa 15 godina.Maloumnice.

 

I ajde prestani srati vise.Navijacki si maloumnik,jedinstven slucaj na svu srecu,i prestani se vise pravdati sa tim budalastinama u koje si sam sebe ubedio.Navijaj za Partizan koliko hoces,samo nemoj kenjati ovde.

 

Изгубљене генерације, хоћеш рећи.

 

Ne.Hocu reci maloumnici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Леми живи као шеф.

 

Ја сам увек волео издајнике и оне одбачене.

Николу Алтомановића, Љотића, Партизан и оне око Партизана, Звоне Бобана итд. Зато могу да кажем да је Коки симпатичан као такав, издајник.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema nista lose u tome sto se ide na utakmice.

 

Lose je tuci se sa kriminalcima,plasiti gradjane,i ugrozavati tudji zivot.A to si radio ti,a ne ja.Pa ti vidi onda ko je bolesnik.

 

A ovo tvoje navijanje...pa mozda i ne bi bilo toliko iritantno da se ne kurcis sa tim.Na svu srecu,jedini si takav primerak na svetu.jedini primerak toga tipa navijackog maloumnika

 

I ajde vise prestani srati o moralu i principima,to jedino sam sebi mozes prodati.Pa stani onda ispred ogledala i uveravaj sebe u to,nemoj ovde nas smarati.

 

Леми живи као шеф.

 

Ne kao sef.Kao direktor i gazda.

 

Николу Алтомановића, Љотића, Партизан и оне око Партизана, Звоне Бобана итд...

 

Sve je jasno.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto im protesta danas,a Radmiz prdi po yumu.Sacekajmo samo da se osvesti iz ludila i spozna istinu,pa promeni zanimanje...ode u veterinare.

 

i moram da se sprdam sa vama koji volite Čovića i drugare

 

Ja volim Zvezdu.Kao sto si je nekada i ti voleo.

 

ugrožavao tuđi život? čime?

 

Sakama.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

o čemu li ti pričaš... u tuču upali slučajno, ispali pijani iza Hrama, niko ne zna šta se desilo, niti se bilo ko od nas tukao

 

tu tvoju Zvezdu je Čović zaledio

 

 

na protest krećem za pet minuta, Trg Nikole Pašića mi je na 2 minuta peške

Share this post


Link to post
Share on other sites

I to im je vrhunac.Sto su ranije culi za fudbalsku loptu.I dan danas ne znaju sta sa njom da rade.

 

Ovi drugi kao znaju? :lol:

 

Naravno, bitno je to što je Vojvodina osnovana ranije, ali to u Beogradu nikada nećete razumeti. I ne treba. ;) Ionako nema veze sa fudbalom, koliko sa nekim drugim stvarima.

 

Inače, ne zamajavajte se sa tim klubovima iz Srbije...

 

backa-logo.png

 

Zna se ko je najstariji.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovi drugi kao znaju? :lol:

 

Naravno.Sto dokazuju rezultati,titule,Zvezdino osvajanje LS, Partizanovo finale LS,i gomiletina igraca svetske klase koje su ovi klubovi proizveli.

 

Naravno, bitno je to što je Vojvodina osnovana ranije, ali to u Beogradu nikada nećete razumeti. I ne treba. ;) Ionako nema veze sa fudbalom, koliko sa nekim drugim stvarima.

 

Inače, ne zamajavajte se sa tim klubovima iz Srbije...

 

backa-logo.png

 

Zna se ko je najstariji.

 

Debilko,ja sam iz Subotice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno.Sto dokazuju rezultati,titule,Zvezdino osvajanje LS, Partizanovo finale LS,i gomiletina igraca svetske klase koje su ovi klubovi proizveli.

 

I moja baba nekad bila devojka... Danas kapiten Zvezde prelazi u 2. tursku ligu, a Partizan ispada od šampiona Bugarske, reprezentacija igra neizvesnu utakmicu protiv Albanije. :lol:

 

 

Debilko,ja sam iz Subotice.

 

Moje saučešće. Preseli se u Novi Sad dok si još uvek mlad. :)

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo. Ljubi te Everlast.

 

@Tag hoya

Pa izvini,ali ti si ovde poceo pricati o babama dok su bile devojke. Doduse,Vojvodina je babina baba od vajkada bila.

 

Hocu garisa,evo sve trcim. Nadjemo se u Jamajka naselju.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...