Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

Da nema fudbalske mafije, Vojvodina bi u proteklih nekoliko godina bar dva - tri puta bila prvak. Jedva čekam privatizaciju klubova i gašenje CZ i PAR....

 

butorović je bio mafijaš, i to krupna zverka. pa riđošići, gajići i ostali... uostalom, fk vojvodina je zadnjih 10-15 godina uvek bila treća po budžetu.

ja bih na tvom mestu radije pratio kanarince sa razbijačeve detelinare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Још пар кола Војводина гура, а онда распад система по старом добром обичају.

 

Realno, skoro svake godine ista prica, ne znam kako iko moze da se lozi da oni imaju sanse da uzmu titulu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bih (ga) sahranio ili bi (on) sahranio? Mislim, grobari ste ipak :haha:

Ne znam, postoji tolerancija i za pritisak, i za to da nema sa kim da igra i sve ali da covek JEDAN JEDINI PUT ne moze da ga rutinski turi nego svaki ali -svaki- put izabere najgoru opciju u sansama koje bi prosecno dete od 12 godina ubolo, to je vec simptomaticno. I da, najgore je sto ste i vi komsije uzasni ove sezone, mislim da bi mi lakse palo ako sa ovakvom slepackom igrom izgubimo titulu od vas jakih, nego ovako, dva poluamaterska tima koji bez ugovorenih bodova muce i sebe i druge.

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

И делује да је офсајд бар за копачку.

Враћао сам снимак пар пута. Не могу да зауставим како треба, а и угао је лош. На прву лопту ми делује као залеђе.

 

capture.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...