Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

Eto im protesta danas,a Radmiz prdi po yumu.Sacekajmo samo da se osvesti iz ludila i spozna istinu,pa promeni zanimanje...ode u veterinare.

 

:haha: :haha: :haha:

 

Pravnik a ima bespravno sagrađen čardak i dva kokošinjca.

Veterinar bio bi gospodin u nekom tamo Žitištu, a ovako je samo kurir Đokica koji kuva kafe štrajkačima.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja stvarno vise ne mogu da gledam ovakvu Zvezdu, nemam zivaca. Ovo je daleko najgore nesto u poslednjih 10 godina, ovakvu neorganizovanost i nemoc protiv bilo kog tima ko se malo organizovanije brani nismo gledali ovako konstantno ni kada su nam boje branile legende svetskog fudbala poput Tutorica i Bruna Mezenge. Jedino me veceras obradovao legendarni novosadski klub koji, umoran od jurisanja na jos jednu titulu sampiona prvih 10ak kola JSL pocinje svoj odvazni pohod na cetvrto mesto tabele.

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

Форсира Катаиа, а овај изгубио сваки осећај за фудбал. Онда уводи Деспотовића који му је брат по форми.

И најгенијалнији потез - мења Печника, који је једини нешто играо у другом, и онда тотални распад.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma realno, ko god.. ali cak i kad taj neko dodje morace da se suoci sa cinjenicom da je ovaj debil/uprava uradio isto sto i svake godine i doveo 10ak skart igraca umesto da se oslanja na svoje talente, pa sta bude. Pecnik se jeste trudio ali je i on ove godine operisan od fudbala, sta je taj napromasivao u prvom poluvremenu, jebes mi sve, ja bih ubacio nesto. Jovic, naravno, ne bi, tako da svejedno. Ali da, voleo bih da zrtvujemo ako treba ovu celu sezonu ali da se naprave neki radikalni rezovi, samo to se naravno nece desiti, sem ako bude u fazonu "ostavi jednog pristojnog i jos 10 papana, pokloni/prodaj ostalih 15ak papana za tepsiju ribe pa brze-bolje dovedi jos 15ak slicnih da ih zamene".

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...