Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

Нека прича по твитеру да су Рајковић и Јовић продати. Биће ту неки Максимовић стајл, сазнаћемо за годину дана да су продати пре две године за тепсију рибе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klasika. Nema kod nas leba dok se zaista menadzeri i bagra po upravnim odborima ne dovedu u red, sto ce se desiti nikad. Za Jovica mi doduse i nije zao, jos jedan izvikan talenat, ali smor bi bio da ne zaradimo nesto na Rajkovicu i Risticu, jedini likovi koji nesto znaju u ovom trenutnom sastavu Zvezde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvo bre resavanje menadzera,o cemu vi pricate...pa evropski menadzeri rade sta im je volja i mlate lovu,deset puta su gori od ovih nasih...sta rade onaj Raiola i Mendes,pa to je da covek ne poveruje.I onda svi ocekuju da se kod nas to resi,u nasoj kurtonskoj drzavi i kurtonskim klubovima...evo sada ce,kako da ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa izuzetkom Jovića (za koga ćemo vidjeti na šta će ispasti), kvalitetniji znatno je od svih naših špiceva, u svakom smislu. To bi vidio i sam da manje kenjaš, a više gledaš.

 

Nije kvalitetniji od Mitrovica i Djordjevica.U svakom smislu.

 

A ti si frajeru napisao ovo:

Da je malo brži i da ima 10% bolju realizaciju, bio bi igrač za velike evropske klubove.

 

Mozda bi zapravo ti mogao vise gledati standarde u velikim evropskim klubovima,pa ne bi lupetao takve gluposti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hah, pa ne mislim na Mitrovića i Đorđevića bre, naravno da nije bolji od njih, kad sam rekao "naših" mislio sam na Zvezdu. :D

A i u ligi je među dva ili tri špica po kvalitetu.

 

OK, priznajem nisam precizno napisao to "velike", naravno da ne mislim na Bajern, Real, Barsu (mislio sam da se valjda podrazumijeva da ne mislim da će Škuletić igrati u Bajernu!), mislio sam na one manje-velike tipa otkud znam - Bordo, Briž...znaš na šta mislim. Do njih mu fali ono što sam napisao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sa menadzerima naravno da vazi i na zapadu, ali prosto bi se klubovi ugasili sa tolikim cenama transfera da ovi i tamo poseduju taj procenat kod igraca. Ne mozes verovatno kompletno da ih se resis ali za pocetak bi bilo lepo da se resimo toga da igrace koji jos nisu punoletni poseduju 100% Inace, bravo za Vosu, sampione ranog dela sezone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...