Jump to content

POSLEDNJI ARTIFICIJELNI ONLAJN IDENTITET KOJEG STE UPOZNALI U STVARNOM ŽIVOTU


Demon Seed

Recommended Posts

ha! I der ju...

uzgred kad sam tur'o ovaj efekat na fotku ko da mi je neko pustio bodycount i nirvanu u isto vreme i otero me Kst na neki cert koji nije moj. Veri veeeeri najntiz.. itako

znaci na slejeru se upoznajemo? drugachije ne bi bilo iskreno, zaista...posle 7 kuka...c,c,c,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace pre nedelju dana sam upoznao Supergalactic lovera, dok je bio okruzen kujama i bio DJ u nekom klubu.

A najcudnije upoznavanje sam imao kada sam bio sa ortakom u igranici da igramo PES, neki lik sto radi u igraonici i prodaje sifre se smorio i prisao nam tu da prica sa nama. I u jednom trenutku kaze, a ja to znam sa nekog foruma koji posecujem, yumetal. I tu se ja i on skontamo i ja ga pitam koji ti je nick on kaze Mustang. Ne znam ko je to, ali eto neocekivano upoznavanje sa yumetalcima na neocekivanim mestima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ЕТФ - с њим сам се за отприлике 2 сата испричао као да се знамо од малих ногу - од музике до бразилске џиу-џице. :haha: :haha:

 

Sljedeći put edukacija. :da:

 

@Matatrta, još nijesam odgledao Watchman-a, jer čekam onaj obećani strip prvo da pročitam. :-P

Edited by In The Flesh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sljedeći put edukacija. :da:

 

не, хвала, интересује ме само оно што Бадр Хари ради

 

Ја се радујем упознавању са Хексболерима на свирци. :da:

 

нећеш се радовати, има да ти скачем по живцима као што те товарим на хексу

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...