Jump to content

POSLEDNJI ARTIFICIJELNI ONLAJN IDENTITET KOJEG STE UPOZNALI U STVARNOM ŽIVOTU


Demon Seed

Recommended Posts

Moj kraj je heteroseksualan,i to ne zovemo nikako.

 

A kurac zovete?

 

 

знам да има неки назив, ал нема шансе да се сетим како иде

 

ne da bude strucan naziv, nego onaj narodni

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nocas cuga sa Queensryche-girl ,energicna,lepa,pametna devojka bez dlaka na jeziku,ovo je cist primer da inteligencija i lepota mogu ici zajedno.Sve pohvale za ovu novu clanicu foruma :).

 

A od ostalih clanova:

ZheX - VIP ORTAK

Destruction of mankind - ortak

Dark Elf-a - Lik je vise nego super,uzivao sam u cuganju sa njim,hvala na pivu koje je viknuo kada smo se upoznali,dugujem cugu majstore kad se vidimo.

Sisus i Nights Blood - pre par godina na Bombarderu,svaka pohvala za ovaj par,divni su ljudi u pitanju.

Jaroslav - sa njim sam par puta pio,reci su suvisne,ne znam kako kucu pogodim kad sa njim cugam hahah.

Zen - Upoznao sam je pre par godina dok sam radio u internet caffe-u,cura je skroz na svom mestu,zanimljiva i steta sto nismo imali prilike vise da se ispricamo ili cesce vidimo

 

Voleo bih da upoznam jos Grobodan-a,Faprila,Lemmy-a,SkullKrusher-a,El Karnisero-a,Sretu i Talvi-a (jer se na netu nismo nesto slagali a mozda nisam lepo procenio coveka).To je to.

 

Upoznao sam takodje i Morphy-a nazalost nesto na brzaka al iz tih par puta iako je bilo samo u prolazu sam skapirao da je decko car i da je greska univerzuma sto se nismo zapili nekad....

 

E da,zaboravio sam jos da dodam da su mi Danny i Killing Floor drugari isto...

Edited by Lord Iffy Boatrace
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upoznao sam takodje i Morphy-a nazalost nesto na brzaka al iz tih par puta iako je bilo samo u prolazu sam skapirao da je decko car i da je greska univerzuma sto se nismo zapili nekad....

 

Teška priča. :) Biće valjda nekad neka prilika da popijemo po koju u NS-u.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...