Jump to content

Doom preporuke i noviteti


Baal

Recommended Posts

^Auh bre sat ipo traje album.

 

@Fapril: Prelepa je ova mlada pevaljka, ali muzika nekako sve vrišti, već čuto. Ali ipak ovo je demo, valjda će LP biti daleko zanimljiviji. I šta je ovo poslednje tri preporuke sve imaju ženske vokale, izgleda da se devojke navukle na doom. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apel: ako neko ima mogucnost/uticaj ili poznaje nekoga sa istim da dovuce ovaj bend u BG na svirku! U pitanju je vrlo dobar grcki sludge/doom/black/noise bend "Sun of Nothing". Imaju sledeci raspored koncerata (http://www.sunofnothing.com/):

May 26 - Romania, Cluj-Napoca @ Gambrinus

May 28 - Serbia, Backa Topola @ Panta Rhei

May 29 - Serbia, Novi Sad @ CK13

 

Dakle petak 27. maj, kao saliveno da svrate i do nas. Kontam da je u pitanju bend koji svira za DZ, tj za troskove goriva i nocenje. Ako sam dobro shvatio, traze popunu ovog termina (http://www.last.fm/event/1848098+Sun+of+Nothing)

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 cinjenice:

 

1. Nije u pitanju ne znam ti koji bend da se isplati putovati u drugi grad i cimati se zbog istog

2. Ipak bih isao u NS na koncert ali nemam nikoga tamo za prenociste + radim u ponedeljak ujutro

3. Na lastfm eventu lastfm lepo covek kaze ako je neko zainteresovan da organizuje taj dan koncert u BG da mu se javi na PM. Dakle ocigledno bend nastoji da nadje svirku da popuni termin. Imajuci u vidu da u BG postoje klubovi koji su orjentisani na ovakvu vrstu muzike (Zica, KC Grad, Danguba,...), a mislim da ima i publike za ovo u BG, napisah post u nadi da ce mozda neko "od nadleznih" videti i eventualno nesto dogovoriti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od kada to Bačka Topola i Novi Sad nisu kod nas?! Ako ne možeš da se cimaš za dobar bend kao što kažeš, osamdesetak kilometara severnije, onda ga zajebi.

 

Sve je to istina, ali ovo u NSu pada u nedelju. I kako ja da stignem da odem na ovo i u ponedeljak da budem na obaveznom predavanju na faksu? :D Voleo bih da se pojavim, ali...

 

Mada nije ovo neki bend za koji se vredi bas cimati.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sve Lunare zavisi kolika ti je želja da odeš. Ja sam palio na put (koncert) i po dvesta i kusur kilometara da bi gledao ali bukvalno kršine od bendova i to u vreme kada se nije imalo kinte kao sada. Nekada se išlo na Soulfly i Morbide pa se jurio zadnji bus u ponoć iz Bg-a, da bi iz busa seo u službena kola i gulio smenu. Nešto se mora alaliti zarad nekog zadovoljstva. Ja sam već u dilemi šta da radim na leto, da li da palim par dana u Beč na Neurosis sve sa ženom i detetom ili da idemo na more. More je more, ali Neša je Neša! Muke će biti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam video nešto ljubavi za novi The gates of slumber... jako prijatan Sabbathoidni doom, jedan od njihovih boljih radova rekao bih.

 

 

Evo ja bih da bacim koju simpatiju prema albumu, obrnuo u par navrata, sasvim solidno izdanje.

 

edit: inače, baš sam pre neki dan dobio taj Ethereal Riffian album na recenziranje, poslušao malo nešto na preskoke, zvuči dobro :)

Edited by AstralliS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...