Jump to content

Projekat REVOLVER


Gospa na Sivcu

Recommended Posts

Dekonstrukcija, zrtvovanje, predstavljanje, mediji i komunikacija, Tarantino, r(evolve), revolucija, zenski nakit i goticarenje. Gadjanje velikim terminima, igranje na avangardu i paljenje price o subkulturi i revolucionarnom stagod.

 

Bila sam u pravu za dvajs maraka ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Gospa na Svicu. Sta god da je ovo u pitanju, ja vam zelim svu srecu, neka vam uspe i nek se primeti. Ali najveci problem projekta i ako prvo izgleda kao dobra stvar je sam Borivoje. Ja nemam nista protiv njega, lik je pozitivan, pricljiv, skroz okej osoba i verovartno ce on dovesti brda klinki za njim, i brda drugara koji balave za tim klinkama. Ali prevelika je on diva, a nema dovoljno kvaliteta da opravda to. Sve cime se on bavio do sada bio to onaj Avatar ili ona plesna grupa je plutala negde izmedju mediokriteta i loseg, ali se on zbog svog ega i ubedjenosti da to sto on radi dovodi do neke revolucije i pomeranje ko zna koje granice, nece se maci od tog mediokriteta u kojem se nalazi. Nema tu jednostavno nekog talenta ili znanja da gura to ka boljem svetlu. Ali ja cenim kada ljudi izadju i zapravo urade nesto, i to cu uvek postovati, tako da vam zelim stvarno iz srca da taj projekat uspeti i da ce ti vi imati neke koristi od toga. Samo ko svako ko pocinje necim da se bavi bilo bi lepo, da poslusate nekad kritike i da radite na poboljsanju materijalu, a ne samo na promociji.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja ne razumem šta ovaj performans treba da mi kaže - ali mislim da je bar neko objašnjenje celog koncepta, ko je zainteresovan ...

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=GK0m2A7yIqQ"]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=GK0m2A7yIqQ

 

Dodala bih, ako bi poradili na kostimima (i sinhronizaciji i ...) da bi dobili profesionalniji izgled.

Izdvajam kostime pošto mislim da se ide na "glamur" priču (svetlo, udri muzika, široki pokreti...shiva poze...)

Edited by Machka Naopachka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaš kako, ne želim da potcenjujem nikoga ko ima potrebu da izadje na scenu i da nešto pokaže. Na kraju je stvar ukusa kome se svidja ili ne.

Ali ne volim kad gledam bilo kakav performans i kad steknem utisak da se ti ljudi ne trude.

 

Onda mi to dodje kao silovanje publike...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...