Jump to content

Projekat REVOLVER


Gospa na Sivcu

Recommended Posts

I to što kažeš, čak kad malo bolje razmislim, to baš i liči na ovakve likove!

A možda se i Laza prijavio kad su tražili dobrovoljce, on je zadužen za specijalni rat na youtube, stiviji vs. real people.

Nek neko pljune Manowar u komentarima, da vidimo da li je tu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ozbiljno. Generalno je debil, ali zna se pronaći kvalitetna fora, npr. 1 od 10 ili tako nešto...

 

Najviše ludila izaziva što proziva Nika Vujičića i Novaka Đokovića, da vidiš kako debili gube razum u komentarima...

Mada, realno stranica je upropastila Dolan Duck foru kod nas, jer je očigledno da je vode neki recimo rani srednjoškolci uglavnom, a bilo je genijalnih stripova na srpskom na početku.

Edited by Descender

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedva čekam sljedeće nastavke REVOLUCIJE, ko zna u kakve će nas sve neistražene predjele umjetnosti odvesti!!! :ph34r:

revolucija, kao exit 2013 lol

i see...

kvalitet ovog projekta jednak je kvalitetu lajnapa ovog exita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gle, neko dade minus na moj post sa prvim poglavljem.

Anonimna osobo sa YU metala, ako ti je do ocenjivanja videa, imas tu opciju na You Tube. :pivopije:

 

Tuzno je sto sudite o necemu sto jos uvek niste odgledali, pri tom dajuci najvise iskaza na nivou: "Sve je sranje", "Ne poznajem ga, ali je ruzan/glup/nasumicna uvreda", "Ovo nema u mom selu, dakle sranje je", "Trolujem jer sam zaudan", "Mrzelo me/ nemam hrabrosti/ blam me je da izadjem iz komfor zone pa se nisam prijavio i sad mi je krivo sto ne ucestvujem pa cu da mrzim onlajn","Ne razumem, dakle pljunucu", "Umisljam svetsku zaveru i velikog vodju, pa to projektujem svuda"...i tako dalje.

 

Kada je konkurs objavljen, svako od vas je bio dobrodosao da se prijavi i ucestvuje. Kazete da znate kako? Kazete da imate zamerke? Vi biste sve to uradili bolje? Pa, sto niste ucestvovali da pomognete i prosvetlite? :obrv:

 

Ukoliko niste ukapirali jos uvek, projekat nije delo jedne osobe. Tako da je prozivanje individue i tudjeg rada iz sopstvene dokolice i ogranicenosti jednostavno...jadno.

 

Ako neko ima konstruktivne kritike, suvisle argumente i ideje kako unaprediti projekat, dobrodosao je da ih napise u komentaru videa na YT. Nadam se da mu/joj tudja misljenja nece predstavljati prepreku da iskaze svoje.

 

Zivi bili :blek:

  • Upvote 2
  • Downvote 12

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo vam konstruktivne ideje

 

odradite nesto u ovom fazonu, moze umesto bajsa skejt, npr klinja se igra u lavoru ili lavabou s onim mini skejtom za prste, onda pravi skejter u nekom napustenom bazenu izvodi vratolomije....ubacite jos barbike, a kao stvarne neke picke i eto publiciteta, reklame i slave...fuck%20yeah.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gle, neko dade minus na moj post sa prvim poglavljem.

Anonimna osobo sa YU metala, ako ti je do ocenjivanja videa, imas tu opciju na You Tube. :pivopije:

 

Tuzno je sto sudite o necemu sto jos uvek niste odgledali, pri tom dajuci najvise iskaza na nivou: "Sve je sranje", "Ne poznajem ga, ali je ruzan/glup/nasumicna uvreda", "Ovo nema u mom selu, dakle sranje je", "Trolujem jer sam zaudan", "Mrzelo me/ nemam hrabrosti/ blam me je da izadjem iz komfor zone pa se nisam prijavio i sad mi je krivo sto ne ucestvujem pa cu da mrzim onlajn","Ne razumem, dakle pljunucu", "Umisljam svetsku zaveru i velikog vodju, pa to projektujem svuda"...i tako dalje.

 

Kada je konkurs objavljen, svako od vas je bio dobrodosao da se prijavi i ucestvuje. Kazete da znate kako? Kazete da imate zamerke? Vi biste sve to uradili bolje? Pa, sto niste ucestvovali da pomognete i prosvetlite? :obrv:

 

Ukoliko niste ukapirali jos uvek, projekat nije delo jedne osobe. Tako da je prozivanje individue i tudjeg rada iz sopstvene dokolice i ogranicenosti jednostavno...jadno.

 

Ako neko ima konstruktivne kritike, suvisle argumente i ideje kako unaprediti projekat, dobrodosao je da ih napise u komentaru videa na YT. Nadam se da mu/joj tudja misljenja nece predstavljati prepreku da iskaze svoje.

 

Zivi bili :blek:

Ovo zvuči kao nešto što bi Jelena Karleuša pustila u novine. I dalje nisam siguran jel to treba da bude uvreda za tebe ili za nju.

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nisam hteo pljuvati.

nie moi stil, nie moi nivo.

ja sam rasta hipi miriljubav, kada mogu da volim komarce, mogu i debele gotičarke i urbane likove što ga nekako sami meću sebi u dupe (rispekt).

 

ali, gospa pokazuje da su ti likovi gori od komaraca.

 

meni to prvo "poglavlje" deluje kao trejler, nešto što je trebalo biti pušteno još pre dva-tri meseca... nikako kao početak priče.

i nije problem što ne znamo šta je,

znamo šta je,

milionita priča o osvetniku,

panišer za siromašne.

(zar može tužnije?)

problem je što to svoje govno dižu u nebesa.

čak nije ni problem, više ti dođe onako žao/neprijatno da vidiš matorog čoveka sa tolkim sjajem u očima, sav pun sebe, poređena sa tarantinom, a donosi nam (u najboljem slučaju) jedno veliko ništa.

tužno.

ljudi koji ga podržavaju u svom tom ludilu su ili slepi ili neverovatno zli.

 

ovo o selu baš onako sažima sve iza čega ovi i njima slični stoje, očajnički pokušaji da se bude drugačiji i urban.

a mlohava kurca niste vredni.

 

 

p.s. ipak ti dadoh plusić na sve ove minuse, zato što prvi pasus. <3

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti pretpostavljas da tu postoje neki eksual kadrovi i prica i da cemo jednog dana mi gledati sta? kratki film? bozemesacuvaj dugometrazni igrani?

ja sam vise u fazonu da je ovo viralni marketing za neku goth ediciju fast cigareta

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...