Jump to content

Projekat REVOLVER


Gospa na Sivcu

Recommended Posts

525084_554685774576305_1763031798_n.jpg

Evo prilazem svoju fotografiju, u vezi sa projektom. :blek:

Ovako, nije stranica, i niko ne skuplja lajkove, opustite se :)

Link je za grupu, za one koji zele da se pridruze. Pise vam, potrebni su online promoteri, statisti, modeli itd., ako ste zainteresovani posaljite zahtev za ulazak u pomenutu grupu. Sve dalje informacije cete dobiti od vodje projekta kada se zavrsi formiranje celokupnog tima. Ja sam samo mali glasnik. :)

Edited by Gospa na Sivcu
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po mrlji krvi koja me podseća na siluetu žene ukombinovanu sa nišanom pretpostavljam da je neka feminazi dizajnerka u pitanju, ili serijski ubica muškog roda koji želi da kliknem na neki tamo link i pokupim viruse od njega. U svakom slučaju imam osećaj da bih dobio duplu sidu u kažiprstu ako bih otvorio taj link.

Edited by Vitamin K Experience
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Zen.

Da ne ponavljam 3. put, pise vam sta se trazi. A sto se tice Fejsbuka, ni ja ga ne volim, ali je odabran kao sredstvo komunikacije iz prostog razloga sto je 99 % ljudi tamo. Dosta ljudi su stranci, a grupa u kojoj su objedinjeni svi clanovi je najefikasniji nacin da se odrzi istovremena komunikacija u toku projekta. Nadam se da je sad najzad jasno. Kao sto rekoh, ja samo prosledjujem info, ko zeli da bude deo tima neka se prijavi. ;-)

 

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto rekoh, ja samo prosledjujem info, ko zeli da bude deo tima neka se prijavi. ;-)

 

Tima za sta?Sverc belog roblja?Klub fanova Dzon Vejna i Sledz Hamera?Unija za legalizaciju teskog naoruzanja?Za sta vam statisti trebaju,za pokretne mete?

Zen je u pravu.Masu ljudi cete privuci tim stavom "Prikljucite nam se iako nemate pojma o cemu je rec,zbog cega se prijavljujete,ko smo mi i sta hocemo!",razbicete jebote.Uostalom,ni vi verovatno ne znate sta hocete.Alternativci.

  • Upvote 8
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...